Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nasomatto Pardon

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nasomatto Pardon

Ekşi-tatlı havası olan bir parfüm. Lidge ile benzetenler var ama yorum yapamayacağım. İlk defa biraz sonra gün boyu birlikte olacağız. Başlığının olması gerekiyordu ama

Oud ile aram iyi olmasa da çok güzel bir biçimde kullanılmış burada hiç rahatsız etmedi beni. Lidge ile benzerliği var evet ama performans ve kalite olarak çok daha iyi. Koku kaldıkça daha da güzel bir hal aldı ceketimin üzerinde.

Yorum

Nasamottodan Hindu grass ve blamage ve black afgano denedim ama denildiği gibi pardon lidgeye benziyorsa lidge seven biri olarak muhakkak denemem gerekecek. İlk fırsatta deneme yapıcam. Eğer kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa bilgi sahibi oluruz

Yorum

Lidgeye çok benzediğini söyleyemem. Andırıyor sadece. Oudun zorlu kısmının kakao ile tatlandırılmış hali. Ama öyle lidge kadar değil. Kuru ve daha rafine.. Benim sevdiğim kokuların başında geliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yalciner51
          Lidgeye çok benzediğini söyleyemem. Andırıyor sadece. Oudun zorlu kısmının kakao ile tatlandırılmış hali. Ama öyle lidge kadar değil. Kuru ve daha rafine.. Benim sevdiğim kokuların başında geliyor.
          Kenan Hocam denenmeli mi. Tatlı duruyor ama?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Meursault View Post
            Kenan Hocam denenmeli mi. Tatlı duruyor ama?
            Dene bence Serhat. Öyle bayık bir tatlılık yok. Hafif ve kuru. Ben çok sevdiysem sende seversin kesin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yalciner51

Dene bence Serhat. Öyle bayık bir tatlılık yok. Hafif ve kuru. Ben çok sevdiysem sende seversin kesin..
              Denemek farz oldu

Yorum

• harunozkan89
                harunozkan89 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                denedinmi hocam, yorumun nedir?

Nasomatto Black Afgano dan sonraki en iyi performanslı hatta aynı performanslı ve en iyi kokusu diyebilirim. Kenan hocamın dediği gibi tatlılık kısmı yapışkan değil kuru, oud kullanımı de seviyeli baygın değil. Black Afgano ya nazaran kullanımı daha uygun bir parfüm

Yorum

Performans olarak duro ve black afgano kadar iyi değil bence ama iyi tabi

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Tercih meselesi hocam bir şey diyemiyoruz, evet black afgano da çok güzel ikisi de kalite olarak benim için aynı seviyede diyebilirim, kullanım olarak pardon daha iyi geldi bana

black afgano ve baraondadan sonra en sevdiğim nasomatto. bayik cikolatalarin arasinda colde bir vaha gibi

Yorum

Özel gecelerin parfümü günlük kullanımda ziyan edilemeyecek kadar özel benim için

Yorum

İşleniyor...
                  X