Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage - Lyric Man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage - Lyric Man

Click image for larger version

Name:	amouage lyric man.jpg
Views:	1199
Size:	145.3 KB
ID:	22058

2008 yılında piyasaya çıkan gül odaklı bir Amouage parfümü.

Gülün baharatlarla ve safranla harmanlanıp. Lime misk ve tütsü ile biraz sertleştirilip biraz erkeksi tarafta kalan bir gül parfümü yapmışlar.
    Aslında gül baskın bir parfümden ne beklersiniz ve adı Amouage olunca? Tabiki arabik bir yapı ve evet arabik çizgiye oldukça yakın ama hacı yağı yakıştırması kesinlikle yapılamaz. Oldukça lüks ve kaliteli bir harman.
    Her ne kadar erkek parfümü olarak geçsede tam bir unisex koku. Şişesi gibi kendiside kırmızı hissiyat yaratıyor.

Gül'ün en güzel yorumlarından biri bu koku.
    Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Bergamot ve misket limonun ferahlığı kendini güzel hissettiriyor

Yorum

Katılıyorum en iyi 3 gül yorumundan biri bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bence Amouage'ın en güzel erkek parfümü, gül notası, erkek için ancak bu kadar güzel yorumlanabilirdi.
          Bir de bu kokuda beni en çok etkileyen şey, beragmut/lime gibi notaların yogun kullanımı, etrafta muhteşem bir iz bırakıyor.

Bu parfümü niche parfümlere çok meraklı olan bir Rus meslekdaşımda keşfetmiştim, koca toplantı salonunu kaplayan koku hala burnumda.
          Erkek olsam ilk beşimde olurdu sanırım.

Yorum

belli bir miktar şişeli arayıpta bulamadığım en sevdiğim gül yorumu...

Yorum

Kesinlike arabik olmayan çok iç açıcı fresh bir gül kullanımı. Benimde bu markada favorilerim arasında.

Yorum

Denemek lazım,

Yorum

Mıknatıslı ve mıknatıssız kapakta bu parfüm için de fark söz konusu mu acaba ?

Yorum

Bir yerde okuduğumda en az fark bu kokuda olmuş deniyordu ama bilemiyorum.

Yorum

Gülün en sade en naif en pürüzsüz halde kullanılmış bir versiyonunu arıyorsanız denemenizi öneririm

Yorum

Noir De Noir Ile Birlikte Favrorim.

Yorum

Gül ve safranın mükemmel uyumu bu parfümde net bir şekilde ifade edilmiş.. umarım şişeyi çabuk bitirmem

Yorum

Gül sevmiyoruz maalesef

Yorum

Aklıma geldi de,s anırım niş parfümlerden ilk aldığım dekantlardan biri..Açıp açıp koklardım.Ama bir ürlü şişeli edinemedim.

Yorum

İşleniyor...
                              X