Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage - Epic Man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage - Epic Man

Click image for larger version

Name:	epic man.jpg
Views:	1034
Size:	61.8 KB
ID:	22056

Aslında koyu yeşil şişesi çok şeyler anlatıyor bize. Eski kafa maskülenlere selam çakan ama günümüze uyarlanmış harika bir Amouage çalışması.
    Parfümörlüğünü Randa Hammami nin yaptığı oldukça zengin ve rafine notalarla desteklenmiş Amouage çizgisine yakışan bir parfüm.
    Katmanların arasındaki geçişlerin net olarak algılandığı açılışını ferah yeşilsi notalarla yapıp orta notalardan itibaren odunsuların hakimiyetine giren ama yine yeşil çizgisinden çıkmayan fakat son notalara gelindiğinde yeşilin hakimiyetini kaybetip deri tütsü paçulili bir rayiha dan sonra tende etkisini kaybeden bir çalışma.
    Performanslı ve sert bir koku. Sert dediysem maskülen hissiyatı yaratan bir sertlik.
    Daha çok orta yaş taki bayların benimseyebileceği buram buram kalite kokan bir Amouage parfümü

Klas bir koku. Keşke Jubilation yerine Epic alsaydım diyorum.

Yorum

Altuğ bey,benzediğini düşündüğünüz bir parfüm var mı bu arkadasin?

Yorum

Benim burnuma en baskın sabunsu patchuli geliyor bunu koklayinca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

En iyi Amouagelardan..Keşke reformule olmasaydı..Ben şahsen benzerine de rastlamadım..

Yorum

• Burakkk
            Burakkk Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Reformüle oldumu hocam Epic ?

• trustalt
            trustalt Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam manyetık kapaklı versıyonu ıle reformule oldugu soylenıyor...Performansı konusunda cıddı eleştırıler var fragrantıcada..

çok amouage denemedim ama bu kullandıklarımın arasında en iyisi. ne kadar yeşil renkte olsa da şişesi kesinlikle buz gibi bir karanlık ormanda yürüyormuşsun gibi hissetiyor. çok farklı bir koku
          .

Yorum

Genel beğeniye uygun denebilecek Amouage parfümlerinden biri. Çok özel değil ama güzel. Kullandığımda iltifat alan az sayıdaki parfümden biri olmuştu.

Yorum

Denemek istediğim kokular listesinde..

Yorum

bu da mı formule olmuş?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                  Genel beğeniye uygun denebilecek Amouage parfümlerinden biri. Çok özel değil ama güzel. Kullandığımda iltifat alan az sayıdaki parfümden biri olmuştu.
                  Mete hocam, deneyin pişman olmazsınız diyorsunuz yani,

Yorum

• Medea
                    Medea Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bence pişman olunacak bir tarafı yok. Kullanımı zor parfümlerden değil. Kalite duygusu veren, çok alışılmadık veya şaşırtan bir koku profili olmayan, etrafı rahatsız edecek unsurlar barındırmayan, bir Amouage parfümünden ziyade Fransız çizgisine yaklaşan maskülen karakterde bir parfüm. Çok yaratıcı, farklı, özel bulmadığım ama bir yandan da kokusunu belli bir seviyede beğendiğim için şişeli alma konusunda epey tereddüt etmiştim, oldukça uygun fiyata yurtdışında bulunca alayım bulunsun demiştim.
                İşleniyor...
                X