Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

By Kilian good girl gone bad

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• By Kilian good girl gone bad

Üst notalar; zambak yaseminini ,osmantus, mayıs gülü
    Orta notalar; Hint sümbülteberi , nergis
    Alt notalar; amber , sedir ağacı.
    2012 de Alberto Morillas'ın yaptığı parfüm meyve ve çiçek kompozisyonundan oluşuyor. Koku çiçek özlerinin taze tatlılığıyla açılıyor. Masum zambak yasemini ve osmantus birleşimi , kayısı ve karamelize erik aromasıyla bağlanıyor. Mayıs gülü ise bu ballı çiçek özlerini dizginliyor , tatlılığı dengeliyor.
    Kalp notalarda benim için çiçek kokularının kraliçesi Hint sümbülteberi var. Yalnız buradaki sümbülteberi Alberto Morillas öyle bir ustalıkla dengelemiş ki , o baskın , o buyurgan , ortalığı kasıp kavuran sümbülteber ehlileşmiş , kremsi bir sakinliğe bürünmüş. Sümbülteberin yumuşak sütlü notaları, nergis tarafından bir çiçek zenginliğiyle doyurulmuş. Bu sayede beklenmeyen bir yeşillik , benzersiz bir derinlik geliyor harmana. Tutkulu amber , tüm bu çiçeksi güzelliği kuşatıyor. Bunun üzerine beyaz sedir tatlı bir titreşim gibi, yoğun ve güçlü ağaçsılığı sunuyor... kısaca bu koku meyve , hafif baharat , çiçek ve ağaç özlerinin zengin bir birleşimi...
    Bu parfüm bana huzur kokuyor. İnsan bu iksirden bir nefes koklayınca bütün dertlerini unutuyor inanın...rüya gibi , gerçekleşmesi çok istenen bir hayâl gibi...
    Son Düzenleme Tuberose; 05-01-19, 18:04. Tarafından yapıldı.

Çok sevdiğim bir parfüm.Yoğun ama boğucu değil.Esintisi müthiş bir aura yaratıyor.

Yorum

Eşime almıştık gerçekten değişik bir havası var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Meyveli sakızlara benziyor kokusu ağır değil ama hafifte değil çok neşeli her yaşa hitap ediyor aynı zamandada kalıcı
        http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Ablam için peşinde olduğum bir koku..ağzına sağlık yorumun icin

Yorum

Rica ederim Erdem bey kokusunu denediniz mi? Kör alış bile yapın gönül rahatlığıyla , ablanız bayılacak garanti

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Kör alışa bende uygun olduğunu düşünüyorum beğenmeyen olmaz heralde
              http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Katılıyorum, bu kokuyu deneyip de begenmeyen birini daha tanımadım :-))
                Tek kelimeyle nefis, hem genel beğeniye uygun hem de komplike!!

Yorum

İşleniyor...
                X