Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage - Meander..

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage - Meander..

Click image for larger version  Name:	701666400042_1_4xyez7yh8i3zkogz.jpg Views:	0 Size:	59.4 KB ID:	195725

AMOUAGE - Meander..

Baş adamımız Rolex'li kel, sülalenin ciddi ve velhasıl kültürlü mendebur ama karizmatik patronu , yanında hayatı aşırı yaşamış züppe kuzeni, ve

birkaç high society siması ultra lüx marinadaki, sadece bir avuç seçilmiş insanoğlunun yerini bildiği mekanda erkek muhabbeti için toplanmış..

Birazdan ciddi yöneticinin çirkin ama karizmatik oğlu da masaya katılıyor..

Ve anında sürdüğü kokudan ortama, ud akoru, hafif tütsü ve itici olmayan sardunya kokuları geliyor.. ( sardunya yok, nergis varmış )

Çok keskin burunların kestirebileceği günlük yağı ve pembe biber..

Sohbete şen kahkahalar eşlik ederken, usta gözler, karizmatik oğlanda ve sürdüğü manidar kokuda tuhaf ipuçları yakalıyor..

Tabii ya, oğlan biseksüel, ve masadaki bir kaç " vur patlasın " tipleme hemen kodu çözüyor..

Mabel Matiz, Cem Adrian, Tarkan ve elbette açık ara en itici temsilci Özcan Deniz'in ruhu, marinanın rüzgarına karışıyor..

Toy boy gay ise, Meander saf biseksüel bir parfüm..

Derinlerde ruh ve anlamı inlerken, yüzeyde bu kişiler kutsanmış gibi ..

New Wave Of British Heavy Metal dersek, Iron Maiden, Def Leppard, Judas Priest, American Heavy Metal dersek, Mettalica, Megadeath, Anthrax vs vs..

Ama saf oğlu saf Heavy Metal dersek, melodiklik, gitarlar, vocal ve sakınmasız şarkı sözleriyle bu sadece " ACCEPT" dir..

Biseksüel şarkıcının efsane şarkıya yazdığı efsane sözler olayı noktalar..

Don't know what I am, a woman or a man
    Many troubles behind me
    I'm doing all I can but I'm what I am
    Leave me alone, don't mistreat me

Feeling the power of lust when the guy's passing by
    Wrecking one's brain and I'm going insane - don't know why

A love child, running wild
    A love child
    A love child, love child..

https://www.youtube.com/watch?v=chSo7PRE8Ag
    Son Düzenleme uncle-benjen; 20-02-21, 21:51. Tarafından yapıldı.

Hiç bir şey anlamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sserkan View Post
      Hiç bir şey anlamadım
      😊😊😊😊
      O ortami hayal et... kafasi karisik ne oldugu tam belli olmayan herseyi isteyen ama bunu tam becerememis .... bisi

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Meander'den olmasa da, ortam sebebiyle parfümden soğuma geldi

Yorum

bir şey anlamayan tek ben miyim

Yorum

hayal edemedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atua View Post
            hayal edemedim
            😊😊😊

Yorum

Birşey anlamak için Interlude 53, Killian Angel's Share ve Amouage Meander yorumlarımı peşpeşe okumalısınız ve eskilerden Killian Apple Brandy yorumum da bulunmalı.....

Yazmak için çaba gösterene, okumak için de çaba gösterilmeli..

Saygılarımla..

Yorum

Ya da ben sizin için uç uca ekleyeyim..

By Killian - Apple Brandy..

Toprak ve küfün çekici bir yorumuyla açılıyor.. ( Paçuli sanmıştım ama esamesi yokmuş..)

Bu hoş earthy koku sonradan apple brandy ismini yansıtan meyvemsi boozy bir tarza dönüyor ve tatlılaşmaya başlıyor.. ( Meyve ya da içki akoru yokmuş..)

Eyvah, Moonlight in Heaven gibi aşırı tatlılaşıp, ya da Black Phantom gibi ağırlaşıp baymaya başlayacak derken gayet kaliteli bir tütün notası eklenerek tam kararındaki o

gövdeli yapıyı oluşturuyor.. ( Tütün ise hak getire..)

İçinde hiç sigara içilmemiş, çok klas puro ve nadir bulunan içkilerin olduğu harika bir tütün salonunun kendine has "centilmen" aromasını yaşatıyor..

Denedikten hemen sonra eve gelip, eve her dışardan gelişimde duş yaptığım için kalıcılığı test edemedim..

Aslında biraz daha kullanıp bu kadar acemice demeyeyim ama alelacele yazmak istemiyordum ancaaakkkk, insan her zaman böyle güzelliklerle karşılaşamıyor azizim..

( Geçici "aşırı zengin ve oldukça kültürlü adam" yanılsaması..)

Hımffppss..

AMOUAGE - Interlude 53..

Amber, tütsü ve menekşe alıyorum.. ( menekşe yok, keklik otu ve kaya gülü varmış )..

Silik bir tütün alıyorum.. ( tütün yok, kokulu sakız reçinesi ve ud varmış )..

Bu kaliteli ama abartılı kalıcılık sebebiyle bayacak bir koku..

Havaalanı dış hatlar terminalinde, lüks bir lounge içinde, kaliteli takım elbisesi, kel kafası ve rolex saatiyle havalı bir işadamının hayatına dair, zengin ama sıkıcı,

bir o kadar da külfetli konuşmasını dinlemek gibi..

İyisin hoşsun ama ..

Benena..

Amouage - Interlude 53 ( 'ün hayaleti..)

3 gün önce işe giderken kullandım, tüm polikliniği kokuttu..

Ertesi gün birşey kulanamadım, ve evet, bugün de kullanmadım..

Evde, malum mikroorganizma kaynaklı, her gün yıkanmayan mont gibi, iş pantolonu gibi giysileri koyduğum bir karantina odam var..

Karantina odam kokuyor, demin duş yaptım havluma sinmiş banyo kokuyor..

Montum, polarım herşey kokuyor..

Rolex'li kel adam, ne bet muhabbetin varmış, habis elektriğini üstümden daha atamadım..

Höh..

KILLIAN - Angel's Share..

Tam tadında bir rom ve içinde beklediği fıçının odunsu aromasıyla açılıyor.. ( konyak varmış )

Sonrasında vanilya ve Apple Brandy'deki gibi tatlımsı tütün.. ( tütün yok )

Sonrası, eeeeee....

Tabii, tabii, ne demek..

Apple Brandy, ailenin zengin züppesi ise, Angel's Share sülalenin yönetici kuzeni gibi..

Güçlü , karizmatik , külyutmaz ve ciddi ama...

Eeeee...

Rolex'li kelin yakın arkadaşı bu da..

Benim acil bir işim çıktı, tanıştığıma memnun oldum..

Arrivederci..

AMOUAGE - Meander..

Baş adamımız Rolex'li kel, sülalenin ciddi ve velhasıl kültürlü mendebur ama karizmatik patronu , yanında hayatı aşırı yaşamış züppe kuzeni, ve

birkaç high society siması ultra lüx marinadaki, sadece bir avuç seçilmiş insanoğlunun yerini bildiği mekanda erkek muhabbeti için toplanmış..

Birazdan ciddi yöneticinin çirkin ama karizmatik oğlu da masaya katılıyor..

Ve anında sürdüğü kokudan ortama, ud akoru, hafif tütsü ve itici olmayan sardunya kokuları geliyor.. ( sardunya yok, nergis varmış )

Çok keskin burunların kestirebileceği günlük yağı ve pembe biber..

Sohbete şen kahkahalar eşlik ederken, usta gözler, karizmatik oğlanda ve sürdüğü manidar kokuda tuhaf ipuçları yakalıyor..

Tabii ya, oğlan biseksüel, ve masadaki bir kaç " vur patlasın " tipleme hemen kodu çözüyor..

Mabel Matiz, Cem Adrian, Tarkan ve elbette açık ara en itici temsilci Özcan Deniz'in ruhu, marinanın rüzgarına karışıyor..

Toy boy gay ise, Meander saf biseksüel bir parfüm..

Derinlerde ruh ve anlamı inlerken, yüzeyde bu kişiler kutsanmış gibi ..

New Wave Of British Heavy Metal dersek, Iron Maiden, Def Leppard, Judas Priest, American Heavy Metal dersek, Mettalica, Megadeath, Anthrax vs vs..

Ama saf oğlu saf Heavy Metal dersek, melodiklik, gitarlar, vocal ve sakınmasız şarkı sözleriyle bu sadece " ACCEPT" dir..

Biseksüel şarkıcının efsane şarkıya yazdığı efsane sözler olayı noktalar..

Don't know what I am, a woman or a man
                Many troubles behind me
                I'm doing all I can but I'm what I am
                Leave me alone, don't mistreat me

Feeling the power of lust when the guy's passing by
                Wrecking one's brain and I'm going insane - don't know why

A love child
                A love child, love child..

https://www.youtube.com/watch?v=chSo7PRE8Ag
                Son Düzenleme uncle-benjen; 21-02-21, 19:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

Biraz uzun oldu ama Aryan forumdaşıma rakip olmak istemediğim için parçalara böldüm..

Tematik parfümler, tematik yazılar, fazla şaapmamalı yani şeetmemeli..
                  Son Düzenleme uncle-benjen; 21-02-21, 19:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

Yani ortaya karışık 😊😊😊

Yorum

• uncle-benjen
                      uncle-benjen Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      İşte 2 haftadır aradığım kelime.. 😃

Çok yaşayın..
                      Son Düzenleme uncle-benjen; 21-02-21, 19:46. Tarafından yapıldı.

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                    Meander'den olmasa da, ortam sebebiyle parfümden soğuma geldi
                    Sanırım o ortam beni de soğuttu

Yorum

Meander güzel parfüm, baharda değeri daha da anlaşılacak. Aynı anda çıkan Enclave'a göre çok daha özel.

Yorum

Amouage falan bana çok uzak .. Araplar ve Orta Doğu..

Almayayım..

Bu da eksik kalsın..

Koskoca firmadan Portrayal hariç hiç bir şey çıkmaz mı?

O da ite kaka..

Neyse, cami duvarına...

Sustum..

Son Düzenleme uncle-benjen; 27-02-21, 21:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bende şu 'hayatı aşırı yaşamışlık' tabirini sevdim..var çünkü böyle bir şey ve bunu sezdirme hâlleri insanı güldürüyor

Yorum

İşleniyor...
                          X