Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

PRIN Mriga

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• PRIN Mriga

Click image for larger version  Name:	375x500.59670.jpg Views:	0 Size:	34.6 KB ID:	191368

# PRIN Mriga #

Prin Lomros'dan devam ediyorum bu sıralar. Mriga, Prin'in geçmiş işlerinden bir sentezleme. Muhtemelen gelecek çalışmalarına da ışık olacak. Çünkü tarzını iyi biliyorum artık. Bkz. Prin'i Anlamak Syf. 57 Parfüm iki kademeli gibi. Başlangıç bolca yeşil, kirli, misket limonu hakimiyetinde. Çok kompleks. Net alamadığım bir demet notaya sahip. Ama başlangıcı atlatıp orta kısımlara yaklaşıldığında ortaya, denemiş olanlar varsa çok net anlayacaklardır, Aksum, Haxan, Aran, Ayothaya arasında garip bir kirli, yeşil çam ormanı havası çıkıveriyor. Bu tını çok tanıdık ve bilindik Prin çalışmaları içerisinde. Çam çok ön planda ve taze hissettiriyor. Misk çok baskın alındığı yönünde birkaç şey okudum ama ben nedense seçemedim. Kokusu tene yakın ilerliyor. 3 saat sonunda hala limonlu, çam iğneli, rutubetli toprak havası devam. Yakından ısıtarak kokladığınızda ise limon çok daha bariz beliriyor. Böylesine karanlık giden bir kokunun içinde bir inci gibi... Bu tarz koyu yeşil temaların içine bence misket limonu detayı çok zarif şekilde işlenmiş. Uzaktan algılanan ise daha yumuşak ve kremsi bir karışım geliyor. Bu adamın tasarımlarının büyük çoğunluğu sanat eseri niteliğinde. Gerçekten denenmesi gereken bir Prin Lomros çalışması daha. Ama en iyilerinden diyemem. 7/10
    Son Düzenleme cantona8; 12-01-21, 00:43. Tarafından yapıldı.

Prin parfümleri çok ilgimi çekiyor. Fakat ulaşamıyoruz. Ya da sen bilirsin nasıl ulaşabiliriz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selective44 View Post
      Prin parfümleri çok ilgimi çekiyor. Fakat ulaşamıyoruz. Ya da sen bilirsin nasıl ulaşabiliriz
      Ingiltere'de veya ABD'de tanidiginiz birisi varsa getirebilir Ben zamaninda ilk firsatta bol bol almistim. Hatta splitte de yer verdim bi donem. Elimden geleni yapiyorum forumu yeni kokularla bulusturmak icin

Yorum

• Selective44
        Selective44 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yakın zamanda bi prin spliti olsa bari. George beni mest etti çünkü.
    İşleniyor...
    X