Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana terenzi - attar collection

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiziana terenzi - attar collection

Markanın en pahalı iki ürününü bünyesinde bulunduran koleksiyon olan Attar Collection 2016 yılında tanıtıldıgı goruluyor.

Saiph Attar
    Tabit Attar

olarak 100 ml 5000€ gibi yurtdisi satis fiyatı bulunan urunlerin şişeleri kristal el yapimi ve 13 ml olarak gorunuyor.
    13 ml olan bu şişelerin Türkiye satış fiyati 2730 tl alakalı satış sitelerinde. Kendi italya uzantili yahut adi gecen resmi sayfalarında net bilgi bulunmuyor yahut ben bulamadim. Muhtemelen sınırlı sayıda uretilen parfümler bu arada.. Anladıgım kadariyla Tiziana ve Paolo bu projeyle hayallerini gerceklestirmisler ve yine emin olamamakla birlikte alkol olmayan saf eksrat olarak satılmakta. İsimleri de Orion takim yildizlarından esinlenilmis sanırım. Özellikle ufak bir kitleyi hedefleyen, mesleki tatmin için gerçekleştirilen bir proje olarak goruyor oldukça merak ediyorum
    Click image for larger version  Name:	TT_attar_Saiph_singolo_web-150x150.jpg Views:	1 Size:	8.0 KB ID:	17134Click image for larger version  Name:	TTPROF_SAI_bottle_web-Copia-150x150.jpg Views:	1 Size:	7.6 KB ID:	17136Click image for larger version  Name:	TTAttar_pack_Tabit_web-150x150.jpg Views:	1 Size:	5.6 KB ID:	17135Click image for larger version  Name:	TTPROF_SAI_ext_open-150x150.jpg Views:	1 Size:	8.5 KB ID:	17137

Dubai Emiri filan olmak lazım almak için

Yorum

Saiph Attar'ı denedim Kirke, Orion, Draco karışımı tarzında. Açıkçası o fiyata değmez. Abdul Samad Al Qurashi de ona benzer şeftali içerikli bir yağ vardı. Çok çok iyi Alternatif olabilir bence
      Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

• Optuna
        Optuna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tabi ki bu paralar fantezi, hakedip etmedigini tartisamayiz dahi. Alkolsuz saf esansiyel yaglardan olustugu icin bizi muthis sasirtmayacagini tahmin ediyorum cunku arabik kulture oldukca yakiniz parfum konusunda. Batida oldukca ilgi cekse de bizim icin materyal kalitesini tartismaktan oteye gecemeyecektir. Nihayetinde ozel bir is bir muddet deneyerek daha saglikli yorum yapmak gerekebilir. Cunku harika isler yapan bir markanin tepesindeki iki urun olarak gorunuyor.
    İşleniyor...
    X