Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Xerjoff Naxos?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff Naxos?

Öncelikle Merhabalar.Arkadaşlar Bu Kokuyu Kullanan Varmı? Almayı Düşünüyorum.
    Görüşleriniz Nelerdir?

Boozy hafif tatlı güzel bir koku.

Yorum

Tütün notasinin balla naif bir şekilde harmanlandığı kalıcılık ve yayılımın yüksek olduğu, bence çok hoş bir tatlılık barindiran bir koku.

Yorum

Açılışı ferah aromatik yapıda olan fakat sıktıktan yaklaşık 30-40 dk sonra bal ve tütün harmanını baya hissettiğiniz kışlık yoğun bir parfüm. Kişisel olarak kokusunu başarılı bulmama rağmen kendi üstümde kullanamıyorum çünkü bal notasının kullanımı bana çok boğucu geliyor. Gerçekten boğulacakmışım gibi hissediyorum. Size tavsiyem önce mağazada teninizde deneyin ya da birkaç ml dekant alıp kullanın

Yorum

Çok seveni var fiyat performans olarak kesinlikle hakkını verir ama bal kullanımından dolayı bir fıs ile dekantı geri vermiştim.

Yorum

Baldan dolayı şişeli alpta tekrar sattıgım bir koku beni çok baydı ama xerjoffun kokuları genel anlamda insanı üzmüyor performans tasarım içerik olarak beni tatmin ediyor

Yorum

Birkaç kez şans verdiğim parfümdür kendisi. Olmuyor, sevemiyorum...

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Naxos çok güzel koku, parfüm olarak kullanması kolay olmasa da koku olarak çok sevdiğim bir yapısı var. Ama bana da boğucu geldiğini söylemeliyim

Yorum

koku oldukca güzel pure havana seven biri kesinlikle gözü kapalı alması gerek kalıcılık yayılım oldukca iyi kışın beğeni almak istiyorsanız 2 fıs yeter fazlası arkadaşların söylediği gibi boğucu

Yorum

İşleniyor...
                  X