Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfums De Marly - Nisean

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums De Marly - Nisean

Click image for larger version  Name:	nisean.jpg Views:	1 Size:	242.3 KB ID:	15725

Uzun zamandır aklımda bu parfümü yazmak... Çünkü son zamanlarda o kadar fazla parfüm çıkmasına rağmen dişe dokunur kıvamda bir parfüm bulmakta zorlanıyoruz. Aslında Herod ile çok güzel bir giriş yapmıştı parfüm sektörüne Parfum De Marly. Arkasından gelen Oajan ve kısmen godolphin ile belli bir noktaya ulaşmıştı. Fakat arkasından gelen gereksiz parfümlerle biz parfümseverlerin bu markaya olan bakışı bir anda değişmişti. Son yılda çıkarttığı 3-5 parfüm arasında bir güzellik varki resmen arada kaynamış. Bu güzellik tabiki de Nisean. Oturaklı klas lüx kokan bir parfüm. Koku olarak değilde tarz olarak Green irish Tweede benziyor diyebilirim. Nedensiz bir kalite hissyatı doğuruyor ve parfümü kokladıkça koklayasınız geliyor. Oldukça dikkat çekici bir koku güzelliğine sahip ve genel beğeniye son derece uygun. Çok fazla detaya girmek istemiyorum. Diğer şekilde yorumlara girer ki ilerleyen zamanlarda yorumlama yapacağım. Demek istediğim şu kesinlikle deneyin asla pişman olmayacaksınız

Altuğ hocam Godolphin bana Interlude'ü çok anımsatıyor. Hissettinmi aynı benzerliği hiç ?

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yok burakçım ben bağlantı kuramadım. Godolphin bildiğin Tuscan Leather klonu. Acaba başka parfüm söyleyecekken ismimi yanlış yazdın

• Burakkk
      Burakkk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yok hocam godolphin eminim ama sadece bir kere beymende denediğim için sağlıklı değerlendiremedim sanırım. Ama performansı iyidir sanırım.

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Direk Tuscan klonu bence de.

Bir ahşap evin olabileceği en lüks koku.
    Patchouli ve safranın ayarında kullanımı, feminen olmayan çiçeksilerle boşlukların doldurulduğu, sade kompozisyonuna rağmen dolgun ve oturaklı lüks odunsu.

Yorum

Hmmm... Matrai'nin verdiği tüyoların üzerine Pinot Noir'ın ahşap ev tasviriyle ilgimi çekti.

Yorum

• Medea
        Medea Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tabi, vakit bulunca bi ara özel mesajla size iletirim sevdiklerimi.

Ya,facia olarak bir tane Tuscan yeterken neden konunun çıkarırlar ki.😆

Yorum

Godolphin ile Tuscan Leather arasında baya bi benzerlik var.Herod TV ye benziyor.PDM Özgün luk anlamında biraz sıkıntılı ama kokulari gayet güzel.

Yorum

Nisean ve Byerley benim bu markadaki yeni favorilerim diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Son kararım PDM markasının en iyisi Nisean

Yorum

Uzay N11deki mağazasına da koymuş sonunda Layton ile beraber.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bu ara safran dönemimdeyim sanırım.
                Bir de iddialı ve merak ettirici yorumun üstüne mutlaka deneyeceğim.

Yorum

Ben direkt alacağım zannedersem ama bu ne zaman olur bilemem. Bende Herod vardı bana göre TF tobacco vanille nin alternatifiydi sattım satmak zorunda kaldım yapacak bir şey yok Muhasebesini tuttuğumuz firmanın sahibi yapıştı kokuya vermedi satın aldı.

Yorum

kör mü alsak ne yapsak?

Yorum

İşleniyor...
                    X