Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mancera Aoud Lemon Mint

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Aoud Lemon Mint

Click image for larger version  Name:	aoudlemonmint.jpg Views:	1 Size:	30.0 KB ID:	125962

Yazlık bir oud kokusu mu? Yapsa yapsa Mancera veya Montale yapardı.

Mancera Oud Lemon Mint. Kış parfümlerinde görmeye alışık olduğumuz notalardan yapılmış yazlık bir parfüm.

İçinde Oud, paçuli, deri, vetiver, amber, vanilya, badem gibi ağır topların olduğu bir parfümü notalarına bakarak ağır kışlık bir parfüm dersiniz. Ama mancera bu notaların içine sadece limon, nane ve portakal gibi notaları katarak ve özellikle limonu baskın kullanarak oldukça farklı ve genel beğenisi yüksek yazlık parfüm üretmiş. Kalıcılığı ve farkedilirliği oldukça yüksek olan parfüm yazlık performanslı parfüm arayanlar için biçilmiş kaftan.

Ama bu yazlık faz kesilince geriye epey bir kışlık kalıyor elde. Benim en büyük eksi puanım bu yönde. Parfüm sanki kış ayında 1 saatliğine yaz yaşamak isteyen oud severler için çıkartılmış... Bir süreyaz yaşattıktan sonra mevsim yine kışa dönüyor çünkü

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O kadar da kışa evrilmiyor ya. İlk başları tamam tam bir yazlık ama sonrası yaza biraz fazla gelse de kışa hafif gelir biz baharlık diyelim.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet ama bende oud direkt kış etkisi yapıyor ya. Öznel yani fazlaca

Ayrıca görseldeki şişede "kapağını açıp içerim ben bunu" şeklinde bir iç geçiriş?

Yorum

Beğeniyor muyum beğenmiyor muyum sorusuna hala cevap aradığım beni arafta bırakan kokuların başında geliyor kendisi.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme MertCanTekeler; 21-05-19, 17:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

Kalıcılık, farkedilirlik çok yüksek,çok katmanlı birazda karışık bir parfüm, kullanınca kafamı karıştırmıyor değil,1.5 yıldır sevmeye çalışıyorum es geçmek istediğim bir parfüm değil.
        Verdiğim puanlar düşmeye başlarken, çevreden aldığım yorumların olumlu olması memnun edici.
        Koku da ilk aklımda kalan badem,portakal,birazda amber.

Yorum

Yeni şişe çok güzel görünüyor alıp kafaya dikmelik

Yorum

Görsel sanki yeni bir sprite modeli gibi olmuş, şu ramazan günlerinde içimizi ferahlatıcak iftar içeçeği

Koku olarak, bir iki kere denedim ilk denemelerde çok dikkatimi çekmemişti, üzerine de düşmedim açıkçası.

Yorum

Adındaki mint nerde kullanılmış ben çözemedim.Ve yaz için fazlaca iddalı olacak kadar oturaklı geldi bana.Damla sakızımsı bir efekt aldım arkadan amatör burnumla

Yorum

Koku garip valla ama ismiyle çok ilgi çekici bir parfüm bende sevip sevmemekte kararsızım ama kalıcılık olarak çok başarılı bir parfüm

Yorum

İşleniyor...
                X