Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm Nereye Sıkılır

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
    Her yere sıkılır

arap yağı bol mu bulmuş neymiş

Yorum

Yazın kollarımın üstüne yani tene birer fıs şeklinde daha sonra 2 fıs boynuma daha sonra gögsüme dogru canım nekadar isterse bide parfümün yogunluguna göre tişörtüme.
      Kışın ise atkıma ve montumun içine . Kışın kesinlikle dış tarafa uygulama yapmıyorum yani montun üstüne felan :-)
      Akşamları traş sonrası genelde keyif için yada duştan sonra yine tene bileklerime ve bazen elime sıkıp yüzüme sürüyorum .
      Yeni bi parfüm deniyosam yada ilk yada merak ile genelde üst pijamamın kol üstüne ve çıplak bieklerime .
      Genelde hep buşekilde .

Yorum

Havaya da sıkılabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu
          Her yere sıkılır
          Tereddüt etmiştim tercüman olmuşsun umut hocam 😂

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
            Havaya da sıkılabilir.
            sevmediğimiz parfümleri de, sevmediğimiz insanların suratlarına sıkabilir miyiz emre hocam?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guardian View Post

sevmediğimiz parfümleri de, sevmediğimiz insanların suratlarına sıkabilir miyiz emre hocam?
              Yüzüne karşı değil de arkasından sıkmak daha iyi olur sanki.

Yorum

Parfumun tene, kolonyanin kiyafete sıkılmasının, surulmesinin saglikli ve ergonomik olmadigini dusunuyorum. Farkedilmek istendiginde ise fazladan el uzeri mantikli.

Yorum

Dekant şişede ise genelde 3-4 kullanımda bitiriyorum,ortalama 5 ml şişe.Zaten 2-3 ayda bir sıra geliyor tekrar kullanmam için.Çünkü her gün farklı sıkarım.Şişeli parfümleri daha bol sıkarım,25-30 fıs arası tahmini.Gençlik yıllarında daha bonkördüm,50 fıs kouros sıkmışlığım var mesela.Çok yoğun kokularda rakam biraz daha az oluyor ama 15 fısın altına düşmez asla.Her daim atom bombası gibiyimdir vesselam.

Yorum

Nabız bölgelerine diye bir kanı var ama ben genelde tenime çok fazla sıkmam denemiyor isem eğer. Kıyafete ve özellikle boyuna yakın bölgelere sıkarım ki ara ara koku kendini hatırlatsın. Benim için kokuyu alabilmek önemli bir kriter. Mutlu hissetmeliyim çünkü. Bunun dışında çok nadir saça da sıkarım. Saçta da iyi sonuçlar veriyor.

Yorum

Evet, saç kıyafete yakın bir etki sağlıyor kalıcılık anlamında.

Yorum

Sıkmak için yer aramam.
                        Ama yeni doğan bir bebeğin varsa kazak, gömlek vb.. Ten harici heryere..

Yorum

Nabız bölgeleri, saç ve enseler en verimli sonuçlar aldığım yerler olmuştur.

Yorum

kişisel tercihim iç mekanlarda gögüs ve boyun. dış mekanda kulak arka kısmı ve ense + gögüs. denemelerde ise bilek ve kolu dirseğe kadar belli aralıklar ile kullanıyorum

Yorum

Yaz-kış farketmez kıyafetimi giydikten sonra açıkta kalan her tarafıma sıkarım.

Yorum

• Frozenwings
                                Frozenwings Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Kaç fıs?

• BaddestMan
                                BaddestMan Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Kuru yer kalmayacak şekilde

yav bu parfümü sıkma yeri garip değil mi..nabız bölgeleri bilek içi kulak arkası..ne kadar etkili olabilir ki..kalıcılık için şuraya dağılım için buraya bi sürü takla adam bi interlude yapmış 20 metre çapında kim varsa tokatlıyor..cool water sıkıyorsun 2 saate yok..yani içindeki alkol parfüm oranı çok daha etkili tabi başlığın amacı buysa yok değilse konuyu saptırmayım ben boyun bölgesine sıkıp geçiyorum denemek istediklerimse bileğe gün boyu kokluyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X