Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Reformüle Kurbanları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Ne yazık ki Mugler Pure Havane bu kervana eklenmiş.

Yorum

YSL Supreme Bouquet'in uzun dikdörtgen şişedeki yeni halini kokladım resmen sulandırılmış hissiyatını yaşattı bana.Bu seride bir çok güzel koku vardı hepsi aynı şekilde olduysa çok üzücü.

Yorum

Benim en çok canımı sıkan nokta ise müşteriyi bariz keriz yerine koymaları. Parfümlerin sulandırıldığını anlamayacak kadar salak sanıyorlar insanları galiba.

Yorum

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Burak bazısı yutturmaya çalışıyor ama bazısının gerçekten haberi olmadığını hissediyorum.
          Reformüle olaylarından haberi bile yok.İzah etmeye çalışmak bile yoruyor. Bu da işin başka bir trajikomik boyutu tabi

Dior Homme Parfum'un da reformüle edildiği söyleniyor, tecrübe eden var mı?

Yorum

Yanlış hatırlamıyorsam Ralph Lauren - Romance For Men'in üretimini durdurmalarının sebebi geçirdiği reformülasyonlar sonucu özgünlüğünü kaybetmesiydi. Bambaşka bi' şeye evrilince durdurmak zorunda kalmışlardı. Böyle bi' şey okudum da nerede okudum netleştiremedim.

Michael Myers'ın kurbanları bile bundan daha şanslıydı.

- Stop the car...
          - What ?!
          - Stop the fuckin' car!

Yorum

Ben bazen, bu yeniden yapım olayını, bazı satıcıların sahte parfümlerini temize çıkarmak için kullanabileceği endişesini de taşıyorum. .

Yorum

Ysl la nuit de lhomme
              dhi
              terre
              ch men prive (koku olarak değil performans olarak reformüle edildi sanırım)

Yorum

Tom Ford Noir de Noir
                Bugün Sevil'de öylesine deneyeyim dedim alışveriş merkezinde turlarken koluma 2 fıs sıktım dolu tester şişesinden ilk yarım saat o paçuli ile çevrelenen kirli toprağımsı kokunun sonrasında ortaya çıkan tatlı çikolatamsı gül kokusu 2 saat kadar sürdü, kalıcılık toplamda 5 saat oldu ama 3. saatten itibaren kolumu burnuma resmen sokmam gerekti. Parfümün harmanı ve ahenki çok bozulmuş, toprağımsı yapıdan çikolatamsı yapıya geçiş hızlı ve anlamsız nitelikte. O kadar silik hale gelmiş ki bu parfüm insan niye böyle bir şey yapar bu kokuya anlamak mümkün değil. Diğer kokularda olduğu gibi bu parfümün de TF tarafından yakın zamanda Intense versiyonu piyasaya çıkarsa hiç şaşırmam.

Yorum

Parfums de marly herod ve mancera red tobacco reformüle oldular mı? Bilgisi olan var mı?

Yorum

İşleniyor...
                  X