Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Başarılı ve başarısız bulduğunuz ana akım parfümlerin özel versiyonları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Başarılı ve başarısız bulduğunuz ana akım parfümlerin özel versiyonları

konu oldukça basit hemen hemen bütün designer markalar özel seri adı ile nish parfüm piyasasına bir şekilde giriş yaptı. Peki bu serilerden size göre hangileri başarılı hangileri başarısız markalar?

Sevdiklerim bunlar;

Tom Ford Tobacco Vanille
    Guerlain Santal Royal
    Christion Dior Ambre Nuit
    Guerlain L'Instant Extreme (LIDGE)
    Chanel Coromandel
    Hermes Ambre Narguile
    Tom Ford Noir de Noir
    Guerlain Spirituese Double Vanille
    D&G Velvet Desert Oud
    D&G Velvet Tender Oud
    Hugo Boss Velvet & Amber
    D&G Velvet Desire
    D&G Velvet Exotic Leather
    Hugo Boss Wool & Musk
    Son Düzenleme Xlusive; 26-01-17, 19:57. Tarafından yapıldı.
    Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

La Collection Privée beğendiklerim arasında ilk aklıma gelen özel seri

Yorum

Dolce gabbana Collection serisi şu ana kadar gördüğüm en vasıfsız özel seri

Chanel ise diğer vasat çalışmaların arasından sıyrılan güzel çalışmaları bünyesinde bulunduran exclusifs serisi ile bir adım önde

Yorum

Givenchy'nin özel serisini (L'Atelier de Givenchy) deneyen oldu mu? Splite uygun mudur acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
            Givenchy'nin özel serisini (L'Atelier de Givenchy) deneyen oldu mu? Splite uygun mudur acaba?
            Selam Mete, Ambre Tigre, Neroli Originel, Immortelle Tribal v.s. bunların oldugu seriden mi bahsediyorsun?
            Eger öyleyse ben Ambre Tigre ve Neroli Originel'i deneyip standdan ayrıldım, digerlerini merak etmedim.

Belki Givenchy konusunda önyargılıyım bilmiyorum, ama beni çarpan, çeken hiçbir yanı yoktu kokuların.

Yorum

Bence özel seriler içinde en başarılısı Les Exclusifs de Chanel serisiyle, Chanel.
              Misia, Coromandel, Bois Des Iles, 28 La Pausa, Jersey, No:22.. daha unuttuklarım vardır seride..

Ikinci sırada Giorgioa Armani Prive serisi gelir.

Dior özel seri konusunda ortadayım, cok begendiğim birkac koku var seride, cok gereksiz bulduklarım da.

Keşke ugraşmasaydınız dedirtenler, D&G, Givenchy, Bvlgari.

Yorum

Bu işin en çok ses getireni hiç şüphesiz Tom Ford Private Blend oldu.
                Dior ve Chanel'de kendine sağlam yer edinenlerden.
                YSL serisini merak ediyorum.

Yorum

Ben Yves Saint Laurent'in serisini beğendim, Supreme Bouquet, Majestic Rose, Splendid Wood vs güzel kokular. Fakat kendini çok farklı kılan çalışmalar olmadığından verilen parayı karşıladığı konusunda şüphelerim var.
                  Dior'un serisinin kalitesi yüksek, ama ulaşılabilirliği güç.
                  Chanel serisi kadınlara yönelik çalışılıyor gibi hissettiğimden çok ısınamadım.
                  Armani serisi çok cafcaflı, merak uyandırmadı.
                  Tom Ford özel serisini beğeniyorum, ulaşılabilirliği de yüksek. Kadın-erkek-unisex olarak çok fazla seçenekleri var.
                  Lalique serisi görselliğiyle beni yakaladı, kokularını deneme aşamasındayım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Frozenwings View Post
                    Ben Yves Saint Laurent'in serisini beğendim, Supreme Bouquet, Majestic Rose, Splendid Wood vs güzel kokular. Fakat kendini çok farklı kılan çalışmalar olmadığından verilen parayı karşıladığı konusunda şüphelerim var.
                    Bu koleksiyonda güzel işler var. Bir de Le Vestiaire Des Parfums adında bir serisi var.Hiç bir yerde bahsi geçmiyor nedense.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
                      Bu koleksiyonda güzel işler var. Bir de Le Vestiaire Des Parfums adında bir serisi var.Hiç bir yerde bahsi geçmiyor nedense.
                      Evet ben de denk gelmedim. YSL diğer serileri Sephoralarda bulunuyor, Demirören avm'de görmüştüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Minty View Post

Selam Mete, Ambre Tigre, Neroli Originel, Immortelle Tribal v.s. bunların oldugu seriden mi bahsediyorsun?
                        Eger öyleyse ben Ambre Tigre ve Neroli Originel'i deneyip standdan ayrıldım, digerlerini merak etmedim.

Belki Givenchy konusunda önyargılıyım bilmiyorum, ama beni çarpan, çeken hiçbir yanı yoktu kokuların.
                        Evet, o seriden bahsediyorum Aysu. Belki bir iki tane kayda değer çalışma vardır diye umuyordum ama fazla beklentiye girmemek lazım anladığım kadarıyla. Luca Turin de Immortelle Tribal'ı beğenmemiş, çiçeksi çemen diyerek 2 yıldız vermiş. Gaiac Mystique'i ise beğenip 4 yıldız vermiş.

Yorum

Niş kafaya hizmet eden ve en beğendiğim seri Hermessence fakat yeteri kadar konuşulmadı. Sonrasında ise yelpazesinde çokça gereksiz isim bulunmasına ve bazı ürünlerinin de üretimini durdurmasına rağmen Dior geliyor. Chanel hiç heyecan uyandırmıyor, Tom Ford halen iki amiral gemisinin sırtından geçinip Japon Noir ve London gibi işlerin önünü kesiyor ayrıca Armani de bana bir şans verin diye haklı serzenişler içinde.

Yorum

Ilk ve tek en cok begendigim seri olarak TF Private Blend derim. Daha sonra Chanel ve Hermessence gelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                              Bunu ben de çok merak ediyordum. Umarım bir çalışma yapabiliriz.

Yorum

İşleniyor...
                              X