Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Anosmi Yaratan Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Anosmi Yaratan Parfümler

Bir çoğumuzun başına gelmiştir parfümü üstümüze sıkarız ilk başta buram buram kokuyu alırız fakat kısa süre sonra kokudan eser kalmadığını düşünürken etrafımızdan parfümle ilgili geri dönüşler almaya başlarız. İşte bu şekilde kokuya alışma veya burnumuzun geçici olarak koku alma duyusunun engellendiği durumlara da genelde anosmi diyoruz. Size en fazla anosmik durumu yaşatan parfümler hangileri?

Genelde ben DHI sıktığımı 2-3 saat sonra unutuyorum koku almamaya başlıyorum ama daha sonra kokuya dair dönüşler olunca haa sıkmıştım diyorum.

Yorum

Ben ona fırsat vermiyorum 3-4 saatte bir değişiklik yaptığıö için anosmi yaşamıyorum.
      Yalnız bir kere Dior Sauvage de başıma gelmişti cafede 2-3 saat sonra karşımdaki masadaki kişi arkadaşına senmi parfüm sıktın diye sordu o da parfüm ne kanka demişti
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Benim çok başıma geliyor ve bu yüzden farkında olmadan birçok insanı boğduğuma eminim.

Yorum

Creed Aventus, Terre D'Hermes benim ilk aklıma gelenler. Daha çok var ama en fazla anosmi durumunu yaşadığım başlıca parfüm bu ikisi

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            +1

Jubilation xxv, lartisan timbuktu ve hacivat ekliyorum.
          estefanyen

Yorum

Creed Aventus

Yorum

escentric molecules 01 02

Yorum

Creed - Aventus, Dior Homme İntense olarak diyebilirim.

Yorum

İşleniyor...
                X