Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm ile alakalı özgün fikirler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüm ile alakalı özgün fikirler

Merhaba arkadaslar, ''olsa ne güzel olurdu?'' diye dusundugunuz fikirleriniz var mıdır parfüm ile alakalı olarak?

Örnegin ben ısı ayarli elektrikli parfüm şişesine yogunlaşmıştım bir müddet. Telifi falan alınmamıştır muhtemelen ama çok ergonomik olur mu emin degilim maliyet açısından da..

Aşağıya fikir vermesi acisindan bir siteden alintiladigim elektrikli oda kokusu görselini paylasiyorum. Bunu bir parfüm şişesi olarak düşünelim ve yazın sıcagina karşı çıkacak pilli bir mekanizma oldugunu varsayalim. Belki bir gün görürüz..

Ekli Dosyalar

Hocam belki vardır ama ben niş ve designer markalarının bazılarını araba kokusu yapmasını isterdim...Mesala creed aventus kokan bir araba,düşüncesi bile güzel.Parfümleri arabaya sıkınca çok kalıcı olmuyor ve masraflı oluyor

Yorum

• Optuna
      Optuna Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aslında kendiniz de yapabilirsiniz. Ornegin bir sünger bulunup gliserinleyip parfüm sıktıgınızda daha fazla tutabilir kokuyu. Yahut parfümü alkol ve gliserin ile cogaltip yine aynı sekilde bir sunger bulup bununla kokuyu muhafaza edebilirsiniz. Creed arac parfümü yapsa ornegin, satın almak matematik olarak sıkıntı yaratabilir.

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben bu metodu bilmiyordum hocam,bilgilendirme için teşekkür ederim Diğer konudada haklısınız esasında creed araç kokusu yapsa tahminim 100-150 lira civarı etiket koyarlar

Bitmeyen parfüm yapsınlar diyen bir çok parfüm sever bulur muyum? Bence bulurum 😏

Yorum

• Optuna
      Optuna Yorumladı
      Yorumu düzenleme

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Katılmıyorum. Bitsin ki daha çok, DAHA ÇOK parfüm deneyelim

Orjinal yazı sahibi: MeaCulpa View Post
    Bitmeyen parfüm yapsınlar diyen bir çok parfüm sever bulur muyum? Bence bulurum 😏
    Muhakkak bulursun ama nasıl bir sistemi olmalı, onu araştırıp bulmak lazım öncelikle.

Yorum

amatem'de parfüm bırakma polikinliği açılmasını istiyorum.
      Sadece garçons.

Yorum

Parfüm kutularından markanın diğer parfümlerinin samplelarının çıkmasını isterdim. Zor birşey değil. Ben parfüm üreticisi olsam, kesin yapardım.

Yorum

• Optuna
          Optuna Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aslinda zor degil. Borc para ister gibi tester isteme zahmetinden de kurtarir musterileri.

Parfüm esansının ve alkolün ayrı olduğu bir çalışma oldukça cazip gelecektir insanlara. Düşünsenize alkolün içine esansı koyup onu karıştırmanız ve bir müddet beklettikten sonra kullanmanız. Kendin parfüm yapıyormuş gibi bir haz verir insanlara ve bence tutarda

Yorum

• Optuna
          Optuna Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kendin pisir kendin ye gibi aslinda guzel fikir. Fakat kullanici hatalari yuzunden epey sikayet alabilir zarar edebilir sistem. Ama yeni bir seyler olmak zorunda sonucta..
      İşleniyor...
      X