Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Niche Parfüm Kavramını En İyi Açıklayan Parfüm

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Niche Parfüm Kavramını En İyi Açıklayan Parfüm

Size göre bir niche parfümde olması gereken bütün özellikleri taşıyan. Ve niche parfüm nedir, nasıl birşeydir cevabını en iyi veren parfüm size göre hangisi. Bakınız en beğendiğiniz veya en iyi niche parfüm diye sormuyorum. Niche parfüm kavramını en iyi açıklayan parfümü sizden cevap olarak istiyorum.

MFK Satin Mood. Pazarlama kaygısı yok, Doğal içerik, Marka sahibi, kendi üretip, kendi adını veriyor markaya. Aslında Marka olarak bu şekilde, Bu özellikler sadece bir parfümüne ait değil.

Yorum

MDCI Chypre Palatin

Özel günlerin parfümü.

Yorum

Chergui

Yorum

Niche parfüm... İçinde kullanılan hammaddenin kalitesi, ana akım parfümlerden ayrılan kokusu, verdiği lüks hissiyatı, katmanlı oluşu ve katmanlar arasındaki geçişlerin gözlenebilmesi, her notanın burnunuzun önünden geçip size bir anlamda resital sunması gibi bir çok kriteri göz önünde bulundurabiliriz. Benim gözümden bu kriterleri karşılayan ve niche parfüm kavramını en iyi açıklayan parfüm Chypre Palatin.

Yorum

• serif_aydogar
            serif_aydogar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynı düşünüyoruz demekki. Benim cevap baya kısa olmuş ama.

parfum d'empire ambre russe de benim için ötedir.
          derinliği değişimi kalitesi ben de uyandırdığı o his...
          kesinlikle bu...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Ben mesajlarda bahsettiğiniz bu hisleri Opus V kullanınca yaşıyorum. Benim cevabım Opus V ve Jubilation olacak.

Yorum

3 isim yazmam gerekiyor izninizle

Roja Dove - Enigma

Amouage - Epic Woman

MDCI - Chypre Palatin

3'ünü de ilk kokladığımda öyle başımı döndürdüler ki... Tanıdığım akorları seçerken zorlanmadığım efsanaler bunlar. Çok pürüzsüzdüler, laga lugasız, oldukça ciddi konuşuyorlardı benimle.

Sevgiler.
              - Stop the car...
              - What ?!
              - Stop the fuckin' car!

Yorum

Roja Dove Exclusive serileri için bunları söylemek isterdim fakat reformüle edildiklerini bildiğim için gözümden oldukça düştüler; kalıcılık anlamında gene iyiler (bazen beklentinin altındada kalabiliyor) ancak 3-4 sene önceki halleriyle mukayese edilemezler..
                PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

MDCI Chypre Palatin

Açık ara fark atar

Yorum

Kesinlikle Chypre Palatin ve her ne kadar bana feminen gelsede Opus V derim.

Yorum

Aldığım ilk niche koku olmasından mıdır kendime çok yakıştırdığım için mi bilmiyorum ama benim içinde Bvlgari Le Gemme Tygar

Yorum

Tüm slumberhouse parfümlerini katabilirim . Hepsi naturel kokuyor hiç bir yerde bulunmuyor ve çok pahalı tüm niche parfüm özelliklerini taşıyorlar hatta klasman atlayıp gömlekleri bile temizlemeye gönderebiliyorlar.

Yorum

Profumum roma kokulari bnce niş parfüm nedir sorusunun yanıtı

Yorum

Amouage Opus V’e bir oy da benden.

Yorum

İşleniyor...
                            X