Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Baş Ağrısı Yapan Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bond no 9 union square

Yorum

2 fıstan fazlasında Bond No:9 New York Amber.

Yorum

Opus V

Yorum

Tobacco Vanille, kapağından koklamaya tahammul edemiyorum

Yorum

Nautica voyage

Yorum

One million ı unutmayalım 😂

Yorum

Bentley Intense. Açılışı inanılmaz baş ağrısı yaptı.
                L'artisan Traversee du Bosphore. Hepten baş ağrısı. Tatlı kokulardan soğuttu beni

Yorum

İçinde çok sentetik olan kokular benide hayli rahatsız edebiliyor

Yorum

Başağrısından ziyade mide bulantısı yapanlar var, kısaca tatlı paçuliler.

Yorum

PdM Oajan - Tatlılığına dayanamıyorum, sıktıktan yarım saat sonra bende inanılmaz bir bayma durumu ve baş ağrısı yapıyor. 10 ml dekant alalı 2 seneyi geçti, dekant hala bitmedi. Her kullanışımdan sonra bir daha kullanmayacağım lanet olsun diyorum ama senede birkaç defa kullanıyorum.

TF Fucking Fabolous - İçinde bulunan badem notasına cidden tahammülüm yok. Belki başka bir kişinin üzerinden soğuk dış ortamda koklasam daha katlanılabilir olabilir ama kendi tenimde aldığım kokudan cidden kusma gelmişti.

Xerjoff Naxos ve PdM Carlisle - Çok başarılı iki parfüm olsa da yine kendi tenimde belli bir yerden sonra aromatik tatlılıklarından ötürü boğulacakmışım gibi hissediyorum.

Dior Sauvage EDT ve benzerleri - Başkasının üzerinden dış ortamda kokuyu aldığımda sıkıntı yok ama yine kendimde yarım saatin sonunda baş ağrısı yapıyor. O ambroxan’a dayanamıyorum. Bu arada Parfum versiyonunu bileğimde test ettiğimde koku profili olarak baya beğenip kendi tenimde oldukça katlanılabilir bulmuştum.

Aşırı tatlı kadın parfümleri - Cidden çoğuna hiç ama hiç tahammülüm yok. Nadir olarak sevdiklerimden Xerjoff Lira var o da dozajına dikkat edilip kullanıldığı zaman. Hele bir tane bu kategoride parfüm var ki toplumumuzda çok yaygın kullanılıyor ve çok denk geliyorum. Kapalı ortamda benim için direk baş ağrısı sebebi o parfüm. Bir tanıdıkta denk gelsem sen ne kullandın diye sorup öğreneceğim ama yakın çevremde hiç denk gelmedim.

Yorum

• Marmaris büfe
                        Marmaris büfe Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Naxos için bende aynı fikirdeyim. Çok kaliteli bir koku olsada aşırı yoğun bal parfümü kullanmam için zora sokuyor.

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Son paragraftaki muhtemelen Lancome La Vie est Belle xPixa

Invictus Intense Bende Nedensizce Mide Bulantısı Ve Baş Agrısı Yapmıştı.
                      Kilian Back To Black Ilk Kokladığımda Öğürmüstüm Resmen Şimdi Vazgeçilmezsim O Ayrı.
                      Asıl Ağrı Yapan Ve Mide Bulandıran English Laundry Windsor Pour Homme Oldu.Hayatımda Bu Kadar Iğrenç Kokan Bir Parfüm Görmedim.
                      Kelamat Arabian Oud Buda Midemi Bulandırmıştı.

Yorum

Aqua di Gio profumo ve Dior sauvage edp sanki araba tutmuş hissi veriyor hafif bir mide bulantısı ve inceden başımı ağrıtıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Rayiha View Post
                          Başağrısından ziyade mide bulantısı yapanlar var, kısaca tatlı paçuliler.
                          Jovoy Pshychedelique ve Suma Oriental midemi çok bulandırıyor. Sanki bozuk balık yemişim gibi hissediyorum büyük ihtimalle tüm çikolatalı paçuli dedikleri kokular bu etkiyi yapar bende.

Zoologist Trex ve Jereboam Vespero ciğerlerimi tıkıyor (alerjik astımım var) başımı ağrıtıyor ve sonrasında hafif midem bulanıyor

Birde herkes bayıla bayıla anlatsada Tf Oud Wood’a dayanamıyorum galiba ordaki paçuli kullanımı rahatsız ediyor beni bilemiyorum. Zamanında şişeli kör alış yapmıştım
                          Son Düzenleme omerikb; 02-06-22, 15:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

Geçenlerde denediğim Lazarus Douvo Rose 1845 tam bir işkenceydi. Hem başımı hem de midemi çok kötü etkiledi. Gecenin sonunda sample’ı çöpe atmak zorunda kaldım.

Yorum

•TeoCabanel Barkhane
                              •PMP Dreckig Bleiben
                              •LaurentMazzone Ambre Muscadin
                              •Ajmal Mukhallat Shams
                              •TMoV Ottoman Amber
                              •AlMusbah Arabian Sahari
                              •Mancera Hindu Kush, Aoud S, Aoud Vanille
                              •TT Laudano Nero
                              •PiotrCzarnecki Shihan
                              •Lattafa Oud Mood Elixir
                              •Mugler Pure Havane, Pure Tonka
                              •Bulgari Terrae Essence
                              •Solo Loewe Platinum
                              •AtelierRebul Rose Oud
                              Son Düzenleme Asaid; 02-06-22, 18:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                              X