Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Konsantre Parfüm Zımbırtısı

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Konsantre Parfüm Zımbırtısı

Yemin ediyorum artık parfüm konusunda çığır açıyoruz İnanılmaz yöntemler inanılmaz yalanlar ne derseniz deyin.

Şimdi öncelikle kendilerini tanıttıkları başlıklarla başlayalım.

orjinal isviçre üretimi parfum oil parfumun en saf halidir, kalıcılık ve farkedilirlik mükemmeldir.

Bizim meşhur isviçreli bilim adamlarına yaptırmışlar kokuları Made in Bağcılar değil yani. İsviçrenin Alplerinden el değmeden şişelenip kapınıza getiriyorlar. Hem de 5 ml 30 tl ye.

alkol vs. katkı maddesi içermez ,sağlıklı ve doğaldır.

Alkol zararlıdır yeşilaycıyız biz. Doğal olarak alkol olmayınca parfümün içinde sağlıklı oluyor. Alıp içebilirsiniz o derece. Doğallığına diyecek bişey yok. Vetiveri Haitiden, paçuliyi Endonezyadan, Vanilyayı Madagaskardan bizzat kendileri gidip alıyorlar.

ekonomiktir. 7 gr lık boyu hergun hergun kullanıldığında 2 ay dayanır, bereketlidir

Parfümde bereket çok önemlidir. Özellikle bu parfüm kaç gün kalıcı diyen arkadaşlar için biçilmiş kaftandır. Alın sürün kolunuza zımpara yardımıyla anca çıkartırsınız.

Çantanızda , cebinizde çok az yer kaplar kolaylıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Kısacası ergonomik bakın buraya katılıyorum işte bizim dekantlar misali müthiş bir buluş.

Farklı ve benzersiz bir hediyeliktir.

Aşkınıza hediye verdiğinizde karşıdan gelecek tepkiyi beklemeden ''Ben seni su katılmış parfümler gibi değil konsantre seviyorum'' dediğiniz zaman öpücük garantilidir

Eau de toilette formunda parfumler %7. eau de parfum formunda %12, eau de cologne formunde %20 parfum oil bulunurken biz %100 parfum oil veriyoruz.

Şimdi yukarda Allah var adam bilinçlendirmeyide yapmış. Parfüm formatlarını yazmış hizmet vermiş. Kendi tüketicisini bilinçlendiriyor. Bakın %100 parfüm oil diyor adamlar es geçmeyelim burası önemli konsantrenin dibi budur.

Tamam kabul ediyorum alım gücü gerçekten düşük bir ülkeyiz. Sinekten yağ çıkartmak deyimini parfümden yağ çıkartmak olarak algılayabiliriz. Güzel kokmak istiyoruz dikkat çekmek istiyoruz fakat bunları yaparken çok para harcamak istemiyoruz. Böylelikle ticari akılları üstün olan buluşçular ne yapıyor alın size konsantre parfüm.

Arkadaşlar sentetik bir hammaddenin bile C kalitesinin ml fiyatı en az 3 USD bakın A kalitesine girmiyorum doğal hammadeenin adını ağzıma almıyorum. Girdim araştırdım baktım adamlar 50 ml konsantre zımbırtısını 85 tl ye veriyor. Tanjantını, kotanjantını, sinüsünü kosinüsünü neyini alırsanız alın. Ben matematiği geçtim felsefik olarak düşündüğüm zaman bile Aristo nun mezarında ters döneceğini düşünerek bu işten de vazgeçtim. Abicim ne koydunuz o şişenin içine çok merak ediyorum yaa.

Adamlar Marsa roketle Tesla yolluyor. Mamutların Dnasını alıp fil ile eşleştirerek 4000 yıl önce soyu tükenmiş bir canlıyı yeniden hayata getirmeye çalışıyor. Bizim insanlığa buluşumuz konsantre parfüm. Tebrik ediyorum bu üstün zekaları

Sahtekar insan müsveddeleri.
    estefanyen

Yorum

Şimdi seyreyle aynı IP’den yeni üyelerin konsantre parfümü savunma savaşlarını..
      Chico koş bi’ çekirdek kap gel.. 😄
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Ben şunu fark ettim; doğal hiç de hoşuma gitmiyor..kaliteli sentetikler de gerçek özyağlar da zaten ucuz değil.

Yorum

İsviçre üretimi? Andy Dayı? Eau de cologne formunda %20?

Yorum

İsviçre üretimi imiş, zaten kargo masrafı parfümün fiyatından pahalı olur. Hangi yolla getiriyorlarmış Türkiye ye, merak etttim. Bizde o kadar boşuna para veriyoruz. Bu arkadaşların tecrübelerinden istifade etmek lazım

Yorum

Konsantre zımbırtısı başlığını görür görmez bi kahkaha patlattım alemsiniz Altuğ bey...bi kere alkolsüz parfüm denen şey bana çok itici geliyor...yağlı yağlı vıcık vıcık...tenine sürsen yağ , kıyafete değse leke yapar...olmaz böyle şey yahu....o sahte esanslar bir de boğazını burnunu yakar...tam bir facia dewnew canım çekirdeğim hazır bekliyorum

Yorum

Bağcılardan 3.sınıf sentetik esansları şişelere koyup gönderiyorlar, olay bundan ibaret. Bir de instagram'dan ısrarla takip isteği yolluyorlar.

Yorum

ben kullanıyorum gayet guzel. bu başlıkda ne bu kadar karalanmış anlamadım. bu tarz parfumun yurtdışında guzel orneklerı var e bay de çok rastlıyordum ve merak edıyordum .tr de gorunce hemen denemek ıcın ısmarladım umduğumun çok ustunde çıktı . gercekten işin hakkını vermışler.

Yorum

Gözümüz yollarda kalmıştı 😂 dewnew çekirdekler bayatlamadı değil mi
                    Son Düzenleme matrai; 21-09-18, 22:52. Tarafından yapıldı.

Yorum

matrai
                      ) Aynı ip’den başkaları da damlar bu başlığa hemen, eli kulağında..
                      Şu berbat gifi eklemek zorundayım (Altuğ gif uzantılı ekler hareketli eklenmiyor, bilgine).

https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Geçen gün dukkanimda bir müşteri alışveriş yaparken kokusu dikkatimi çekti.. yanastim çaktırmadan kokladim dedim bu bildiğin armaf cdni..
                        Kasaya gelince arkadaşa sordum armaf mi kullaniyorsun?
                        Cevap: creed aventus
                        Ciddi misin dedim. Benim parfumlere ilgimi anlatıyordum ufak koleksiyon vs derken.
                        Dedi ki ben kendim yapıyorum parfümümü 😮
                        Xxxx bir yerden aventus esans alıyorum alkol ve saf su ile karıştırıp kullanıyorum..
                        Ne yalan söyleyeyim gerçekten armaf cdni den ayırt edemedim. Aynı keskinlik ve tozlumsu koku.. (aventus şişesinden hiç kullanmadım diye ona yorum yapmıyorum)

Ben alıp kullanmam tabiki.. kendimi bile bile kandiracak halim yok. Ama adamlar benzetmemis direk kopyalamis 😀

(Bu arada isim vermem doğru olmayabilir diye esans firmasının adını xxxx diye geçtim.)

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Konsantre deterjan.

Yorum

Ulan boşa para harcamışız bu zamana kadar keşke daha önce çıksaydı şu konsantre yumuşatıcı pardon konsantre parfüm.

Yorum

3-4 sene kadar önce Tf Oud Wood'unu almistim acemice bir merak ile. henüz deneyebildiğim orjinal T.Ford Oud Wood ile alakası yok. baş ağrısı yapıp, genzi yakmasının yanı sıra en rahatsız olduğum olabildiğine kalitesiz sentetik gül-ud karışımı olan bir koku profili var. yine oldukça rahatsız edici olan Al Musbah Arabian Sahari ve denk geldiğim birkaç arabik tarz esançılarda satılan Ud El-Kerim isimli muhtemelen farklı adlarla da pazarlanan bir esans ile de benzer. tavsiyem böyle bir hata yapmayın, orjinal hakkında az çok bilgi almak isteyenler için de bu sistem hiç mantıklı değil. aksine ön yargı oluşturuyor. güvenilir yerlerden orjinalinin dekantını alın az olsun öz olsun.

Yorum

İşleniyor...
                              X