Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tuscan Leather Familyasından Favoriniz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tuscan Leather Familyasından Favoriniz?

Başlığı bu şekilde açmamın sebebi deri veya süet ile safranın bu şekilde ilk kullanan ve akımın öncüsü olmasından kaynaklı. Sizin bu benzer parfümlerden favoriniz hangisi?
    30
    Tom Ford Tuscan Leather
    26.67%
    8
    Montale Aoud Leather
    6.67%
    2
    Nishane Sued Et Safran
    33.33%
    10
    Clive Chiristian C
    16.67%
    5
    PDM Godolphin
    16.67%
    5

pdm godolphin bana daha yakın tuscan derdim ama zeytinburnu deri atölyesi kokuyor...
    pdm daha meyveli çiçeksi daha kullanılabilir...
    tuscan ın hakkını yemem asla...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Nishane Suede et Safran ile gercekten basarili bir is cikarmis ama ilk goz agrim olarak Clive Christian'in hakkini yemek istemedigimden oyumu C icin kullandim. Tuscan Leather'in yeri ise benim icin apayri.

Yorum

Oro. Bence tuscandan da iyi

Yorum

Tuscan Leather benim gözümde çığır açmıştır.
          estefanyen

Yorum

C'yi çok beğenmiştim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
              Oro. Bence tuscandan da iyi
              Oro.. Beğeni olarak daha üstünü bilmiyorum. Keza listedeki hepsini denedim ve biliyorum.

Yorum

Ben de Oro'yu diğerlerinden bir tık önde tutuyorum

Yorum

Tuscan Leather ı denedim sadece, bunların içinde tercih olarak, Benim için 1. Sırada olamayacağı kanaatindeyim.

Yorum

Her ne kadar sadece deri/süet safran parfümü olarak değerlendirilemezse de sonuçta bu unsurları barındırdığı için bu kategoriye girdiğini kabul ediyorsak benim için de Bois 1920 Oro önde geliyor. Hemen ardından Nishane Suede et Safran'ı, onların da peşinden PDM Godolphin'i kendime yakın buluyorum. Clive Christian C'nin kalitesi de oldukça yüksek. Benim sıralamamda TF Tuscan Leather ve Montale Aoud Leather yer almıyor.

Yorum

Listedeki ilk 3 ü denedim ve Nishane ye oy verdim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Medea View Post
                        Her ne kadar sadece deri/süet safran parfümü olarak değerlendirilemezse de sonuçta bu unsurları barındırdığı için bu kategoriye girdiğini kabul ediyorsak benim için de Bois 1920 Oro önde geliyor. Hemen ardından Nishane Suede et Safran'ı, onların da peşinden PDM Godolphin'i kendime yakın buluyorum. Clive Christian C'nin kalitesi de oldukça yüksek. Benim sıralamamda TF Tuscan Leather ve Montale Aoud Leather yer almıyor.
                        Ben de "C"yi oyladim mesela. Ama her ne kadar kendime yakin bulmasam da performans ve kompleks yapisi itibariyle Pryn Turkish Leather in da hakkini yedirmemek lazim.

edit; bu tuscan gillerden degil
                        Son Düzenleme cantona8; 11-04-18, 22:43. Tarafından yapıldı.

Yorum

Tatlılığı olmayan bir yorum olarak suede et safran bana daha yakın geliyor.

Yorum

Oro 1920 olsaydı onu seçerdim, Tuscan dan daha kaliteli bir koku bence, listeden de Suede et Safran ı seçerim.

Yorum

Suede et safran listeden favorim.

Yorum

İşleniyor...
                              X