Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Almanya’dan Parfüm Almak

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Almanya’dan Parfüm Almak

Merhabalar arkadaşlar. Bir yakınım Almanya’ya gidecek 1 ay sonra. Parfümlere ilgili birisi değil ve düğün için gidiyorlar. Yani benim için parfümeri gez diyemem. Ausliebezumduft diye bir site var. Aklıma burdan sipariş vermek geldi Almanya’daki adrese. Daha önce hiç böyle bir tecrübem olmadı atladığım veya düşünemediğim şeyler olabilir. Kısaca fikirlerinize ihtiyacım var

Siteye üyelik yapıp gidecek olan arkadaşının adres bilgilerini tanımlamak yeterli olacaktır. Alışverişi yaptıktan sonra aldığın ürünün kargolama tarihlerine göre gönderimleri gerçekleştiriyorlar.

Yorum

Ausliebezumduft bu site hızlı ve doğru gönderim yapıyor. Çok alışverişim oldu hiç sıkıntı yaşamadım. Bir de Essenza nobile var Almanya'da. Onlardan da alışverişim olmuştu ancak yanlış parfüm göndermişlerdi. Kısmi ücret iadesi yaptıkları için zararım olmadı ama istediğim parfüme ulaşamamıştım. Yine de iyi bir site.
      estefanyen

Yorum

Teşekkürler 🙏🏿

Yorum

Ausliebe en popüleri, ama pek indirim vs. yapmazlar oradaki fiyatlardan, biraz harvey nichols gibiler.. Essenza nobile'de baya ünlü bazen kampanya ve indirimler olabiliyor, eskiden kilianlar falan ucuz olabiliyordu, farklı parfümlerde bir şeyler denk gelebiliyordu.. Ama ali iyi açıklamış, bazen ulaşmak güç, karışıklık yaşama olasılğı var..

Yorum

Notino.de den de alışverişim oldu..sıkıntı yasamadim

Yorum

Euro 4 küsur du..gerçi şimdi de 4 küsur ama küsuru 9 küsur

Yorum

Tekrardan teşekkür ederim herkese. Notino da Montecristo yok. Essenza Nobile de 150 euro Ausliebezumduft da 150 Euro. Risk almaya gerek yok diye düşünüyorum

Yorum

• erdembaba
                  erdembaba Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Yapıştır gitsin o vakit

Hocam eğer parfüm aldıktan sonra, Tecrübelerinizi yazarsanız memnuz oluruz. Benim de arkadaşım Almanya ya gidip geliyor. Bizde ona göre tecrübenizden istifade ederiz

Yorum

Tabi hocam seve seve ama 1 ay sürebilir bu işler : )

Yorum

İşleniyor...
                  X