Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Spor Salonuna Uygun Parfüm Önerileri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Spor Salonuna Uygun Parfüm Önerileri

Son 1 haftadır spor salonuna başlamış bulunmaktayım Her akşam farklı bişeyler sıkıp gidiyorum. Şu ana kadar kullandığım ve spor salonuna uygun olduğunu düşündüğüm parfümler ise şu şekilde.

Chanel Allure Homme Sport
    Chanel Egoiste Platinium
    Creed Virgin İsland Water
    Dior Homme Sport
    Ralph Lauren Polo Sport
    Bentley Azure
    Gucci Pour Homme II
    Abercrombie Fierce

Sizin önerileriniz neler olur?

Nautica Voyage
    Abercrombie Fierce
    Adp Bergamotto Calabria

Yorum

Güzelim parfümleri oralarda heba etmeyin minimal ferah bir koku işi çörür.
      Cool water falan filan.
      Sadece garçons.

Yorum

Tabi burnu nefesi de engellemesin diye hafif bir şeyler mantıklı herkesin önerdiği gibi..

Clinique Happy
        Biotherm roll-on ikilisi iş görür..

bvlgari aqva vs. parfümler kullanılabilir.

ADP colonia intensa damacana alınıp spor öncesi 2 fıs sıkılabilir. 180ml'liği designer fiyatına geliyordu en son ben yedek aldığmda ..

Yorum

Versace Man Eau Fraiche
          Mugler Cologne
          CK One
          D&G Light Blue

Bunlar bence harika seçenekler olur.

Yorum

Aventus

Yorum

Ben de p.tesi günü tüm kötü alışkanlıklarımı bırakıp spora başlama kararı aldım ve bunun için bir strateji geliştirdim: Eğer kadın ve erkeklerin aynı saatlerde karma çalıştığı seçkin bir salona gideceksem ve o gün omuz+bacak çalışacaksam Aventus, kol çalışacaksam GIT yok eğer kardiyö yapacaksam Tabasco Vanille kullanacağım. Ikincil olarak harem selam çalışılan bir salona gideceksem yine aynı program dahilinde yukarıdakilerin yerini Adnan Süperstitimeyşın Silver, Cool Water, Mavi Arko tıraş cologniyesü ve Spicebomb alacak. Fakat yukarıdaki kadro+seçkin parfümler-esrar, ketamin & mdma hesabı kurtarmıyor. Alt tarafta ise zaten haremlik selamlık mekanda 2 set attıktan sonra yine l-carnitin’in üstüne duman vurmaca, proteyin tozutunun altına performans arttırıcı ex atmaca başlıyor ve hesap yine aynı çıkıyor...
              En iyisi başlamayım, duman ve dekanta devam ✊

Yorum

D&G Intenso
                Encre Noire Sport
                Hermes Tres Fraiche
                Lacoste Challange alternatif olabilir

Yorum

Versace Man Eau Fraiche
                  Bvlgari Aqva Marine
                  Gucci Pour Homme 2
                  Ralph Lauren Polo Blue olabilir. Ucuzundan ck one da iyi alternatif

Yorum

Hermes orange verte consantre
                    Nautica Voyage—-en çok kullandığım spor için
                    Solo Loewe ve Cedro versiyonu
                    Armani Gio Essenza
                    Loewe 7 Natural
                    Dior Homme Sport
                    Paul Smith Story nadir

Yorum

"Sport" yazanların tümü kullanılabilir; Dior Homme Sport hariç... ona yazık olur :-)

Yorum

ben daha cok parfüme uygun spor salonu arıyorum. mesela ursaya uygun bir salon olsa, sporu salonda yaparız da pek yok sanırım..

eklemeyi unutmusum, halısahada istisnasiz fahrenheit kullanırım, oneri olarak kayda geçebilir.
                        Son Düzenleme Optuna; 06-03-18, 11:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Manastır II View Post
                          Ben de p.tesi günü tüm kötü alışkanlıklarımı bırakıp spora başlama kararı aldım ve bunun için bir strateji geliştirdim: Eğer kadın ve erkeklerin aynı saatlerde karma çalıştığı seçkin bir salona gideceksem ve o gün omuz+bacak çalışacaksam Aventus, kol çalışacaksam GIT yok eğer kardiyö yapacaksam Tabasco Vanille kullanacağım. Ikincil olarak harem selam çalışılan bir salona gideceksem yine aynı program dahilinde yukarıdakilerin yerini Adnan Süperstitimeyşın Silver, Cool Water, Mavi Arko tıraş cologniyesü ve Spicebomb alacak. Fakat yukarıdaki kadro+seçkin parfümler-esrar, ketamin & mdma hesabı kurtarmıyor. Alt tarafta ise zaten haremlik selamlık mekanda 2 set attıktan sonra yine l-carnitin’in üstüne duman vurmaca, proteyin tozutunun altına performans arttırıcı ex atmaca başlıyor ve hesap yine aynı çıkıyor...
                          En iyisi başlamayım, duman ve dekanta devam ✊
                          Hesap baya karışık desenize

Yorum

Afnan Supremacy. Aventus'u salonda kullanıp zayi etmeden, Aventus havasında olmak.

Yorum

Vertus Fresh Orient
                              Kenzo Pour Homme
                              Davidoff Cool Water
                              Acqua di Gio Profumo
                              Gucci Pour Homme II
                              Nishane Colognise

Yorum

İşleniyor...
                              X