Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Aldığınıza ve sattığınıza pişman olduğunuz parfümler...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yukarıda aldığıma pişman olduğum parfümlere Cn Homme yazmışım. Şimdi de sattığıma pişman oldum diyebilirim. Zevkler böyle böyle değişiyor işte.

Yorum

Blvari aqua poor homme aldigima pisman oldugum siseli parfum kalicilik asiri kotu bitmesi icin cok ugrasmistim. Dekant olarak ise pure havana, armaf cdni , prada l homme dekantini bile bitiremeyecigim parfumler olacak

Yorum

Cn homme aldığıma pişman oldum.

Yorum

Aldığıma pişman olduğum Ursa
          Sattığıma pişman olduğum Creed Royal Oud

Yorum

Alip sattigim için pişmanlik hatirlamıyorum fakat daha cok almadıgıma pisman oldugum rebul silverline. Bir de Nobile Patchouli'yi cabuk bitirdigim için pişmanlık var.

Yorum

İnce eleyip acayip sık dokuyarak parfüm alırım o yüzden pişmanlıkla sonuçlanan olmadı.
              Ama hediye olarak çok parfüm verdim dostlara, aralarında en özlediğim LIDGE oldu. Çok keyifli bi' haber almıştım ve yarım şişe Jack inmişti mideye. Olan oldu, ellerimle verdim... Bi' de utanmadan "Al len senin olsun" dedim...

Uzun süre beğenmemesi için ateşler yakıp danslar ettiğimi bilirim.

Dönmedi...
              - Stop the car...
              - What ?!
              - Stop the fuckin' car!

Yorum

Geçen sene Dior Cuir Cannage'ı aldığıma gerçekten pişman olmuştum. Aslında nefret boyutunda değildim ama ne yazık ki çevremden hacı yağı yakıştırması çok yapıldığı içindi bu pişmanlığım. Sattığıma ise pişman olduğum herhangi bir parfümüm olmadı çok şükür

Yorum

Aldığıma pişman olmadığım bir parfüm yok, sattığıma pişman olmadığım bir parfüm de yok. işte böyle bir karmaşadır parfüm benim için.

Yorum

aldığıma pişman olduğum çoook koku var.
                    sattığıma pişman olduklarımdan aklıma ilk gelen gucci ph2 ve bond amber..

Yorum

İşleniyor...
                    X