Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sizde Hayal Kırıklığı Yaratan İlk Parfümünüz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Koku güzelliği olarak çok sevmeme rağmen performans olarak Pure Havane maalesef.İlk zamanlarını yakalayamadığım için şanssızım sanırım.

Yorum

Benim için montale amber & spices ilk aklıma gelen. Ne amber ne baharat varsa yoksa gül suyu. Bir de kokusu Bond ambere benziyormuş. Büyük hayal kırıklığı yaşamıştım...

Yorum

Kenzo Air. Rakı kokacağım dersen, yarım saatliğine.

Yorum

Terre D'Hermes

Yorum

• ibrhm
            ibrhm Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            iso baş agrisi yapmıştır kesin, o yuzden bu başlıkta.

Daha önceden hiç bileğimi yikatacak kadar bir parfüm/dekant sahibi olmamıştım. Biraz önce kardeşim geldi yanıma dekantları inceledi biraz. Bir dekanti eline aldı bu nasıl bir parfum rengi böyle dedi. Nasıl kokuyor merak ettim dedi. Bende acıdım dur senin koluna değil benimkine sıkalım dedim. O odadan kaçtı ben lavaboya gittim bileğimi sabunladim.

Parfüme kesinlikle laf etmiyorum ben kendi yaşımın ve olmayan tecrübemin çok üstünde bir parfüm seçmişim sadece. Yanmış orman havası benzetmelerini duyunca kesinlikle denemeliyim demiştim .

Şu ana kadar sahip olduğum parfümler ve dekantlarin yüzde 80 ı kör alış olmasına rağmen hiç keşke almasaydim diyecegim bir parfümle karsilasmamistim NORNE a kadar.

Norne, biraz bile isteye yaşadığım bir hayal kırıklığı oldu bende. Belli bir tecrübe ve olgunluğa sahip olduğumda tekrar denemeyi düşünüyorum tabi bu travmayı atlatabilirsem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: burkut View Post
            Daha önceden hiç bileğimi yikatacak kadar bir parfüm/dekant sahibi olmamıştım. Biraz önce kardeşim geldi yanıma dekantları inceledi biraz. Bir dekanti eline aldı bu nasıl bir parfum rengi böyle dedi. Nasıl kokuyor merak ettim dedi. Bende acıdım dur senin koluna değil benimkine sıkalım dedim. O odadan kaçtı ben lavaboya gittim bileğimi sabunladim.

Parfüme kesinlikle laf etmiyorum ben kendi yaşımın ve olmayan tecrübemin çok üstünde bir parfüm seçmişim sadece. Yanmış orman havası benzetmelerini duyunca kesinlikle denemeliyim demiştim .

Şu ana kadar sahip olduğum parfümler ve dekantlarin yüzde 80 ı kör alış olmasına rağmen hiç keşke almasaydim diyecegim bir parfümle karsilasmamistim NORNE a kadar.

Norne, biraz bile isteye yaşadığım bir hayal kırıklığı oldu bende. Belli bir tecrübe ve olgunluğa sahip olduğumda tekrar denemeyi düşünüyorum tabi bu travmayı atlatabilirsem
            İlk denemelerde tütsü göz yaşartabilir. Orman yangını kategorisinde halen favorim Norne.

Yorum

encre noir ve clive X, halbuki ikisindende çok iddialıyımdım ve bana yakısacagını dusunmustum

Yorum

Jil sander sun
                http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

jpg le male. hüsran

Yorum

• Pervane
                    Pervane Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    anti jpg le male'ci oldum ama gerçekten kötü.

• guardian
                    guardian Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    kesinlikle kötü.

Ambre sultan. Bana amber sevmediğimi öğreten parfum oldu.

Yorum

Nasamato Black Afgano youtube izlerken zenci bir kadının bileğine sıkıyorlar, kadın binbir şekile giriyor, Allah Allah dedim bu ne ola ki. Sonra aldım ve sıktığımda bende çok şaşırdım.Hala şaşkınım, bu kadar çirkin bir koku olabilirmi diye. Seven arkadaşlarımız alınmasın lütfen ben iğrendim resmen.

Yorum

Son zamanlarda çok olmaya başladı. İsim isim aklıma gelmiyor ama, burun tecrübesi arttıkça sanırım çokça sık yaşanmaya başlanan olay bu.

Yorum

tobacco vanille olabilir benim için. Şişeli olarak mont black emblemi hemen kuzenime hediye etmiştim 97-98 ml yani hiç kullanamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

övüle övüle bitirilemeyen one million ve black orchid.
                          niş segmette ise de bachmakov. öyle bir sert girdi ki gözüm hermes nili aradı bir anda bu ne dedim

Yorum

De Bahmakov ile ilgili öylesine yüce bir beklentim vardı ki. Belki de gelişini dar beklediğim parfümdü. Aynı büyüklükteki hayal kırıklığım, ilk fısın ardından geldi.

Yorum

İşleniyor...
                            X