Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüme Yeni Başlayan Birisine Tavsiye Ettiğiniz Parfüm

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüme Yeni Başlayan Birisine Tavsiye Ettiğiniz Parfüm

Benim başıma sıkça gelen bir olay bir arkadaş ortamına girdiğim zaman mutlaka söz bi şekilde parfümlere geliyor. Arkadaş parfüm alacak olur nerden alırım güvenilir olarak bana hangi parfüm gider vs şekilde sorulara seve seve cevap veriyorum. Sizden birisi parfüm tavsiyesi istediğinde ona ilk önerdiğiniz parfüm hangisi oluyor?

çoğunlukla o arkadaşlar 1 million, black orchid, armani code, gucci guilty kullandıkları için bunlar haricinde ne alırsanız kafi derim...
    ayrıca yanımda taşıdığım decantlardan hediye eder zehirlerim
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Benim etrafımda da İnvictus kullanan çok. Diyorum başka parfüm mü bulamadın ne diye invictus kullanıyorsun. O zaman parfüm taviye et alayım diyorlar. Bende her zaman Dior homme intense tavsiye ediyorum. Ha kendim seviyormuyum veya çok kullanıyormuyum hayır ama yinede piyasadaki en kaliteli designerlardan. En azından bir özgünlüğü var

Yorum

doğru onu unutmuşum dior homme yi tavsiye ettim ruj kokusu kadın kokusu vs dediler vazgeçtim.
        en kötü bleu veya abercrombie yi tavsiye ettim ona evet dediler...
        memo irish ve italian leather sıktım daha sonra, şimdilerde bilekleriyle mutlu mesut yaşıyorlar
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Coromandel tavsiye etmiştim arkadaşıma. Baya beğendi o da

Yorum

Jicky. Herşeye baştan başlasın...

Yorum

Kullandığı ve sevdiği parfümleri sorduktan sonra o parfümlerdeki ana notaların olduğu yakın familyalardan parfüm öneriyorum, en risksiz çözüm.. Parfüme ilgisi oranında çeşitlendiriyorum.. Niş veya zevklerine kontrast parfüm ilk etapta önermem.
            https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Parfüme yeni başlayan birisine hiç parfüm önerme alışkanlığım yok. Olsa olsa genel olarak kendi açımdan bir insanın parfüme yaklaşımının nasıl olması gerektiği konusunda fikrimi söyleyebilirim. Aslında parfüm konusunda biraz deneyimi olmayan biriyle de parfüm sohbeti yapmaktan kaçınıyorum. Vakit kaybı oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban
                Coromandel tavsiye etmiştim arkadaşıma. Baya beğendi o da
                En tepeden başlatmışsınız :-))

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

'Selam Aventus sık '

Yorum

Elimden geldiğince o muhabbete girmemeye çalışıyorum

Yorum

Aventus önerilmemesi gereken parfümdür. Ben bir arkadaşa verdim. Herkesten beğeni alınca aventustan başka bişey demez oldu. Sürekli aventus lazım diyor Am blue chanel-Ysl Ultime ve Solo loewe platinum öneririm kesinlikle

Yorum

Ben genelde niş parfüm soranlara Creed markası ile başlamaları yönünde fikir veriyorum.
                        estefanyen

Yorum

Aventus, Chanel blue edt, D&g The one edp , Lidge, Mancera Cedrat Boise

Yorum

Bleu de Chanel tavsiye eder geçerim.
                            Sevilmemesi mümkün değil.

Yorum

İşleniyor...
                            X