Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İlkbahar/Yaz için hangisi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İlkbahar/Yaz için hangisi?

Merhaba arkadaşlar ilkbahar ve yaz ayları için sizin tercih versace-dylan blue mu luna rossa carbon mu olurdu? Dylan blue tenimde epey kalıcı oldu (10+ saat) ancak carbonun kokusunu daha çok sevdim ama tenimde çok da kalıcı olmadı malesef (4-5 saat) Sauvage da denedim ama bana biraz ağır geldi açıkçası, bu konuda önerilerinizi bekliyorum.

Aslında parfüm alırken yapmanız gereken şeyi yapmışsınız, deneyip karar verme aşamasına gelmişsiniz. Kokusunu daha çok beğendiğiniz Prada Luna Rossa Carbon kafanızda yer edinmiş, kokusu sizi mutlu etmiş ve içine çekmiş. Performans bir yere kadar, bence siz beğendiğiniz ve size yakıştığını hissettiğiniz Carbon ile devam edin. Sadece performansa bakarak parfüm almayın.

Yorum

Teşekkürler yorumunuz için

Yorum

Ben de Altuğ hocamla aynı görüşteyim. En önemlisi parfümü sevmek ve kendine yakıştırmak.

Yorum

Carbon koku olarak bi tık daha iyi ama dylan blue çok sıcaklarda bile hep etkiliydi bende.hoşunuza giden carbon ise onu tercih edin ama yazlık bir kokuda performans da arıyorsanız dylan blue daha iyi bir seçenek.

Yorum

her iki parfümüde bilmiyorum bu nedenle net yorum yapamam ancak sorun eger performans ve koku güzelliği arasında kalmaksa tabikide koku güzelliğini seçerim.Ancak yazlık parfümlerde koku güzelliği bir yere kadar.kokusuna aşık olduğum yazlık parfümlerim oldu ancak sadece 1 bilemedin 2 saatlik ömürleri vardı bu nedenle uzun vadede performanssız yazlık parfüm can sıkıcı oluyor.Bu arada performanslı yazlık parfümde görmedim.Benim yazlık favorim cdg2 hem kokusu güzel,hemde performansı idare eder.

Yorum

CDG 2 gerçekten bahar aylarına çok yakışıyor

Yorum

İşleniyor...
              X