Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

herkesin dikatini üstüne ceken koku varmı

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• herkesin dikatini üstüne ceken koku varmı

herkesin dikatini üstüne ceken koku varmı fiyat ve yaş fark etmez

Üc gun kalici parfum satan mekanlardan alabileceginiz afrodizyaklı black orcid.😃 Saka bir tarafa evlenmek istiyorum nefes alsin yeter demek gibi bir sey isteginiz aslinda. Forum alt basliklarini tarayarak ve denemeler yaparak kendiniz karar verirseniz daha egitici ve faydali olur kanaatindeyim.

Yorum

Valla ne yalan söyleyeyim tv, aventus, jubi, italian leather, opus v, casamorati sürdüğümde bu ne çok ağır hacıyağı dediler daha sonra eros invictus sürdüğümde çok güzel kokuyorsun dediler.

yorum sizin
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Bois 1920-Oro

Kusura bakmayın ama yazmak zorundayım:
        Dikat değil dikkat.
        Belki bilmeden hızlı yazarken olmuştur.
        Burası edebiyat sitesi değil, ben dahil herkes parfüm marka,isim ve jargonlarını ya ait olduğu dilde veya İngilizce yazıyoruz, özeleştiri olarak da öz Türkçeyi zaten kullanmıyoruz kabul ediyorum, hatta ben dikkat ettiğim için belki de aşırı hassasiyet gösteriyorumdur, belki demode sayılırım, kusura bakmayın.
        Konusu açılmışken bazen gördüğüm ve beynimdeki Türkçe yazım düzelticinin takıldığı diğer kelimeleri de yazayım:
        Herkez değil herkes.
        Yanlız değil yalnız.
        Yalnış değil yanlış.
        Form değil forum.
        ’dahi’ anlamındaki de ayrı yazılır. Örneğin; ‘oda’ ve ‘o da’ farklı anlamlar içerir.
        Teşekkür ederim.
        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• PPBurn
          PPBurn Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hanımefendi, tavrımı lütfen muhalif amaçlı bir yaklaşım olarak görmeyin ama sizi uyarmam gereken birtakım hususlar var. Öncelikle TDK bazında konuşuyorsak; "özeleştiri" değil "öz eleştiri" olacak. Sonrasında siz de bilirsiniz ki herhangi bir noktalama işaretinden sonra boşluk bırakılır. Tabi, paragraf bütünlüğünü bozmamak amaçlı, virgülün sık kullanılmasından kaynaklanan anlatım bozukluklarını söylememe gerek yok. Vermiş olduğunuz "oda" misalini de pek mantıklı bulduğumu söyleyemem.
          Herkes kendince belirli seviyede bir imla ve yazım seviyesine sahip keza bu örneklerim bunu ispatlar nitelikte. Buradaki öncelikli gayemiz imladan evvel bilgiler olmalı.
          Saygılar.

• dewnew
          dewnew Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tabi değil, tabii olacak PiPiBörn.
          Tabi bağımlı demektir, tabii ise beklenildiği gibi anlamındadır.
          Bilgi anlamında da siteye sizden çok daha fazla katkım olduğu aşikâr.
          Sevgiler.

• PPBurn
          PPBurn Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kelimeyi tam yerinde kullandığımı bana yeniden gösterdiğiniz için teşekkürler. Jargon farkını, hatalı sözcük avlayan gözleriniz ile, fark edememeniz pek bir tuhaf. Bilakis ben sizinle verdiğimiz bilgileri de kıyaslamamıştım. Anlam bütünlüğü bu noktada gramerden önemli olduğunu göstermiş yeniden.
          Sevgiler efendim.

A.R.K Bond no 9 NY Amber diyorum , bir deneyin isterseniz...

Yorum

Öyle bir parfüm yok 18 yaşındaki dostum .. Parfüm hoş kokmaktan başka bir mucize yaratamaz.. Dolayısıyla herkesin beğeneceği, dibinin düşeceği şahane bir parfüm yok..

Yorum

Güzel kokmak için parfüm sıkmak mantıksız ben paramı pis kokan kokulara harcamayı seviyorum

Yorum

Aynı anda herkesin dikkatini üzerine çekebilecek bir koku ya aşırıdır, ya da osuruktur bence. (Ben de farklı bir açıdan yaklaşayım o halde) 😃

Yorum

Parfümün maksadı bence sadece kendiniz ve yakınınız olan(iş arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz, aileniz gibi) kişilere güzel kokmaktır.

Herkes parfüm sevmeyebilir. Herkes sizin parfümünüzü koklamak istemeyebilir. İnsanların özel alanlarını işgal etmeye lüzum yok.

Kendiniz için kullanın parfümü. Kötü kokmayayım diye mesela. Kendiniz keyif alın. Herkes kokumu alsın demek ya bence snopluk ya da narsistlik. Herkes kokunuzu sevmesin hissetmesin size ve sizin için özel olanlar hissetse yeterli.

Benim düşüncem bu yönde..
                Son Düzenleme Azzura; 10-01-18, 00:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bence parfüm iyi bir muhabbet konusudur. Karşındaki sevsin veya sevmesin. Eğer biraz bilgi sahibi olursan, hangi notaları sevdiğini anlamaya çalışırsan sohbeti daha da derinleştirebilirsin. Bence parfümü koklamaktan sonra ki en güzel yanı onun üzerine konuşmaktır. Amacının 'sosyalleşmek' olduğunu varsayarak konuşuyorum tabii.

Yorum

MFK Masculine Pluriel. Şimdiye kadar Şişeli ve Dekant olarak bir çok niş parfüm kullandım. Arkadaşlarımın tamamının beğenisini alan ve dikkatlerini çeken parfüm bu oldu. Diğer parfümlerimi beğenmemeleri, parfümler güzel olmadığı için değil, parfümden anlamadıkları için

Yorum

Aslında bende çok doğru bulmuyorum bu düşünceyi bana sevimli gelmeyen kendime yakıştırmadığım hiç bir şey taşımak istemem bu şu değil ama Oud yağını çok severim ben ama üstüme sürdüğüm zaman insanların kaçacak yer arayacaklarını bildiğim için topluma çıkarken sürmem evde kullanırım özetle koku bence kişi odaklı olmalı kendinizi mutlu etmek için kullanın milletin dikkatini çekmek için değil

Yorum

İşleniyor...
                      X