Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Günde kaç çeşit parfüm kullanırsınız???

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Günde kaç çeşit parfüm kullanırsınız???

Ben şahsen jarjör misali 3-4 tane taşırım sabah öğle akşam değiştirerek sıkıyorum bu yüzden sevdiklerimin şöyle bir sözü var insanın kendisine özgü bir parfümü olmalı ama senin yok diye...
    ama yine devam çeşit çeşit kullanmaya
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Ben özellikle Kış kokularını günde tek kullanmayı tercih ediyorum. Yazlık parfümlerde günde 3 çeşit kullandığım çok olmuştur tatillerde.

Yorum

Çok güzel bir konu başlığı olmuş tebrikler. Ben işim gereği 24 saatin yaklaşık 14 15 saatini sokakta geçirdiğim için kokuları dekant şişesinde yanımda taşırım ve sayısı da 3ü bulur. Gün içinde farklı kokmak bana gerçekten çok iyi geliyor

Yorum

Başka türlü bitmiyor birde çabuk sıkılıyorum bağımlı gibiyim devamlı beyin farklı farklı kokular istiyor

Yorum

Bu arada başlığı görünce aklıma sevgili ömer şimşek de gelmedi değil. O da çeşit çeşit (5-6) kullanırdı kulakları çınlayasıca

Yorum

2 yi geçmez ama belki de 3 defa kullanmış olabilirim. Bugün Sabah Tuscan leather aşkam tobacco vanille kullandım

Yorum

Bazen haftasonları 5 i bulduğu vardır

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                o zaman sizi ne coromandel ne de kinski tatmin etmez hocam :-))

Kinski bildiğin marihuana kokuyor polis durdursa açıklayamazsın
              anca Ambre russe paklıyor bazende Bond amber

Yorum

Ya da cocaine kullansam polis ne kullanıyorsun diye sorsa cocaine desem gelde açıkla adama

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Cocaine müthiş bir koku bana göre. Hocam merak etme polis memuru kokuyu fark edince güzelliğinden dolayı bana da 2 fıs tıslayın der :--))

Orjinal yazı sahibi: Herod
                Kinski bildiğin marihuana kokuyor polis durdursa açıklayamazsın
                anca Ambre russe paklıyor bazende Bond amber
                Açıklayana kadar saçına ak düşer artık

Yorum

Bildiğin Gandalf olurum sanırım

Yorum

Günde tek parfüm kullanmayı tercih ediyorum, gün içerisinde tazelediğim olabiliyor. Nadiren birkaç parfüm kullandığım zamanlar elbette var, ancak duş gibi faktörlerden sonra tercihim değişirse oluyor. Zaten her gün farklı parfüm de kullanmıyorum, çoğunlukla dönem parfümlerim oluyor.
                    Son Düzenleme MauMau; 24-12-17, 01:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ne yalan söyleyim yaz kış diye bir durum hiç olmadı bende o an canım hangisini istiyorsa onu kullanıyorum istisnalar hariç
                      yaz sıcağında jubi tv Ambre russe kullanmıyorum elbet en kötü yaz akşamlarında

Yorum

Benim gün içinde kullanımım bir ya da iki koku ile sınırlı. Ama test etmek için elime sıktıklarımı saymıyorum.

Yorum

Eğer çok sevdiğim ve kalıcılığı yüksek bir parfüm kullanmışsam tek parfümle günü geçirdiğim olabiliyor.Ama çoğunlukla 2-3 farklı parfüm kullanıyorum.Elime sıktıklarımı ben de saymıyorum😄

Yorum

İşleniyor...
                          X