Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Garip bir soru :-) Size uğursuz gelen bir parfümünüz oldu mu?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Garip bir soru :-) Size uğursuz gelen bir parfümünüz oldu mu?

Uğur / uğursuzluk kavramları konusudan çok emin olmasam da bana iyi gelmediği bariz olan bir parfüm var!

Prada Tendre.. Prada Amber'den sonra çıkan versiyon, epey de güzeldi, Prada Amber ile Coco Mademoiselle arasında bir yerde, çok kalite bir parfümdü..

İlk başta ufak dozla başladı lanet.. parfümümü sürdüm, hazırlandım gece dışarıya çıkacağım, ama arkadaşlardan birinin bir ev kazası geçirdiğini öğrendim, çıkılamadı.
    Neyse ki ciddi bir kaza değildi.

İkinci sefer, çok sevdiğim ve bahçede beslediğim bir kedim karlı bir havada hastalanmıştı, binbir zorlukla yakalayarak arabaya atıp veterinere götürdüm, zavallı hayvancık zaten arabadan çok korkmuştu, kediyi arabanın içinden alıp kutuya koymaya çalışan veteriner kediyi kaçırdı, oldukça hasta olan kedici Kavacık'in arka taraflarındaki ormanda karların içine kaçtı. Saatlerce aradım. Devamında günlerce.. Bulamadım :-( Yine bir Prada Tendre günüydü.

Üçüncü sefer, bir vefat haberi aldım ve dedim tamamdır artık ayrılıyoruz, benden uzaklaş, Fragrantica'da takasa koydum. Parfümü Palladium Sephora'dan almıştım, full fiyata!
    Parfümü takas yaptığım Kanadalı hanımefendi, parfümün sahte olduğunu iddia ederek Fragrantica'da kıyamet kopardı

Yani parfüm bana Kanada'dan bile yetişti!! tesadüf mü yoksa gerçekten paranormal bir durum muydu bilmiyorum..

çok ilginçmiş,hiç böyle bir parfümüm olmadı

Yorum

Kanada'daki kullanıcı ne çirkefmişşş
      estefanyen

Yorum

• Minty
        Minty Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ruh hastasıydı diyebilirim :-))

Yorum

Konuyu gülerek okudun traji komik ama o parfüm lanetli

Yorum

CK Obsession Night Pour Femme. 😂

Yorum

Lanetli olduğu kesin, Chucky'nin parfüm hali)

Yorum

Yaşadıklarına bakınca lanetli demekte haklısın. Göndermekle bile kurtulamamışsın. Geçmiş olsun.

Yaşadığım kötü günlere yoracağım belli bir parfüm yok ama eğer olursa ne yapacağımı anladım. En iyisi direkt çöpe atmak 😥

Yorum

ne pis parfümmüş ya ben bile tiksindim

Yorum

Benim bir türlü sahip olamadığım bir parfüm var ben ona ne kadar yakınlaşsam o benden o kadar kaçıyor. Ormonde Jayne Montobacco İntensivo.

Şöyle ki bu parfümü ilk bana ibrhm tavsiye etmişti hatta kafamı yemişti alalım diye. Tamam dedim alalım daha sonra parfümü stokta bulamadık. Aradan biraz daha zaman geçti bu sefer stokta vardı ve sipariş verdim fakat siparişi getirecek olan arkadaşa parfüm zamanında ulaşmadı ve arkadaş o otelden ayrıldığı için parfüm geri gitti. Geçen sene 2 şişe splitini yaptım bir tanede kendime aldım toplam 3 şişe geleceği yerde 2 şişe geldi bir tanesinide butik daha sonra yollayacağını söyledi neyseki arkadaşın 1 ay sonra tekrar yurtdışı seyahati vardı ona tamam dedik. 1 ay sonra gittiğinde belirttiğimiz adrese gelen parfüm montobacco intensivo değil Qi intensivo oldu. Hadi tamam vazgeçtim artık almayacağım derken sağolsun ibrhm bana 5 ml kullanmam için kargoladı fakat parfüm geldiğinde içindeki sıvı akmıştı ve boş şişe kalmıştı. O gün bu gündür Montobacco İntensivo bakmıyorum artık.

Yorum

• Minty
                    Minty Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bence doğru olanı yapıyorsun! bazen insanın kısmetinde değilse birşeyler ne yapsa olmuyor, zorlamamak lazım.. O parfüm sana pek şans getirmeyecek gibi, sonra başına benim başıma gelenler gelmesin :-)

Uğursuz gelen bir parfümüm yok ama sıktığımda çok kötü anılarımın canlandığı parfüm var o da TF Black orchid çok seviyordum ancak çok kötü günlerimde kullanmıştım o günler geride kalınca bir kez daha kullandım başım döndü ve hediye ettim

Yorum

İşleniyor...
                  X