Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sevdiğiniz Halde Kullanamadığınız Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Rien,Eau Noire aklıma geldi. Tamam aşık değilim ama karakterli kokular ve kullanmak istiyorum olmuyor. Ben de haftasonları kullanıyorum bu tarz zor kokuları

Yorum

Geçen sene ibrhm dostum'un hediyesi 10 ml kadar Enigma'dan tek fıs dahi kullanmadım. Sadece kapağı açıp kokluyorum. Istiyorum kullanmayı ama çok özel benim için.

3-4 ml kadar da Straight to Heaven ım var onunla da kapaktan konuşup kaldırıyorum. Kıyamıyorum

Bunların dışında henüz içine girip eğlenebileceğim barnyard tarzi bi' rock bar bulamadığım için LM Parfums - Black Oud'u sıkıp sıkmama konusunda hala tereddütler yaşıyorum. Süper karanlık bi' koku ama süper de ortam istiyor malesef. ​​​​​
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Enigma +1.

Uzun zamandır elimde ama sadece bir kere kullandım ki o da ev içinde. Lord gibi hissediyorum kullanınca, sonra gerçeğin öyle olmadığını farkedince hoş olmuyor.

Yorum

Bazen garipleşiyor ama seviyorum.. Grey flannel.

Yorum

lidge ve coromandel. ikisinide çok seviyorum ama ofis ortamında agır kacıyor kullanamıyorum

Yorum

Gül-oud-mür ağırlıklı kokuları seviyorum, ama kapalı ortamlarda kullanamıyorum.

Yorum

• Lagerfeld
              Lagerfeld Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Gül ayarında kullanılırsa öd ve mür efsane işlere imza atabiliyor.

• Frozenwings
              Frozenwings Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kesinlikle

İş ortamında benzer temalarda parfümler kullanıyorum, çok sık değişiklik yapmamaya çalışıyorum. Bunların dışında kalan, çok sevdiğim parfümlerimi ya uygun ortamlara saklıyorum ya da evde kendim için sürüyorum. Mesela Hot Couture EdT, L'Instant EdP, Alaia Blanche, genelde kullandığım temiz, pudralı kokulardan farklılar. Bir de bitmesin diye kıyamayıp, özlediğim zaman kapağını açtıklarım var.

Yorum

abdul samad al qurashi black incense.gül ve öd kukusunu sevenler ama ağırlığından dolayı kullanamayanlar için yapılmış harika bir parfüm

Yorum

Oud’un baskın olduğu parfümlerde bende bu tür algıya kapılabiliyorum

Yorum

İşleniyor...
                X