Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ya sev Ya Terket Parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: MeaCulpa View Post
    Ursa , Kouros . Bu iki koku tam bir gün gibi bence güne uyanıp zor başlayıp gün içerisinde iyi şeyler olunca sevdiğim şeylerden .
    bırde yatagan ı eklıyorum ursa yı sevıp kourosa daha alısamasamda yatagan ı cok severek kullanıyorum

Yorum

TF London

Yorum

Kimse hatırlamamış ama bu başlığın sahibi Dior Eau Noire

Yorum

Umut hocamın da bahsettiği gibi eau noire çok zor koku.Ben sevmeyen taraftayım ama nefret derecesinde değil.Aslında nadirdir nefret derecesinde uzak durduğum kokular.
          Mesela;
          Giorgio Beverly Hills Red,
          Lacoste Booster,
          Grey Flannel,
          Karl Lagerfeld Photo,
          Davidoff Echo,
          Lorenzo Villoresi Pİper Nigrum,
          Amouage İnterlude
          Bu kokular mümkünse benden uzak olsunlar.

Yorum

• Erdem
            Erdem Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Mete hocam yorumum siz veya sizin profilinizdeki diğer kullanıcılar değil.Zaten bu forumda da olduğunu düşünmüyorum.
            Etrafımda bu tarza yakın kişiler olduğu için örnek vermeyi düşündüm.Hani derler ya bir tabir vardır;
            -Ayranı yok içmeye at ile gider s........a
            Amiyane tabir ile üzerine cuk diye oturan tipleri bildiğim için.Kendilerine sorulsun diye ne taklalar atan insancıklar var.Bunu nerden aldın,?Sana çok yakışmış,senin üzerinde de bir başka duruyor gibi şeyleri duymak için marjinal olmaya çalışanlar,etraftan farklıyım imajı vermeye çalışanlar falan,benim göndermem o tiplere.Daha adını bile zor söylüyor aldığı ürünün sanırsın kendisine özel imal edildi.
            Yoksa bizler için geçerli değil ,biz neyi sevdiysek onu kullanıyoruz koku olarak.Beğenmediğimizi de belirtirken onu bir başkasının çok sevebileceğini bilerek asla iğrenç,berbat,ııyyyy yakıştırması yapmıyoruz😁

• Medea
            Medea Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Deneyimli bir parfüm meraklısı olduğunuzu bildiğim için sizden böyle bir yorum okumak şaşırtmıştı zaten, sizle pek örtüştürememiştim ama şimdi bu açıklamayla durum netleşti. Teşekkürler Özellikle son cümlenizle aynı fikirdeyim.

• Erdem
            Erdem Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Asıl ben teşekkür ederim Mete bey,tek derdimiz bugün hangi parfümü kullanalım olsun.Yoksa kişisel beğenileri,zevkleri eleştirmek gibi tenkit etmek gibi bir derdimiz yok şükür ki.

Amouage - Reflection.
          Naifliğine, duruluğuna kapılan çok sever, başlangıcından itibaren keskin dalgalar halinde yayılan kokusuna tahammül etmekte zorlananlar yanına yaklaştırmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: puredistance View Post
            Amouage - Reflection.
            Naifliğine, duruluğuna kapılan çok sever, başlangıcından itibaren keskin dalgalar halinde yayılan kokusuna tahammül etmekte zorlananlar yanına yaklaştırmaz.
            naiflik mi? bence olsa olsa naif bir cellat olabilir interlude

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bilinçaltında ciddi yer tutuyor olabilir. Bir fıs yapmanda fayda var Üstad

• puredistance
              puredistance Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Reflection demiştim hocam. Kötü anılarınız var sanırım Interlude ile bilinçaltınıza işlemiş gibi duruyor. =]

• vesna
              vesna Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              iyi yakaladanız

bana göre terre hermes edt. edp biraz daha sevilesi. koklayandan hiç orta yorum almadım ya bayıldı ya kötü dedi

Yorum

Aklıma ilk Black Orchid geldi.

Yorum

Joop Homme'da bu kategoriye konabilir. Ben seven taraftayım o ayrı 😄

Yorum

Joop homme tam bi bomba 😂 şekerleme gibi kokusu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Amouage - Jubilation
                    Not: Fikrimi degistirdim artik Jubi demiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur
                      Amouage - Jubilation

Orjinal yazı sahibi: Drekoo
                      bana göre terre hermes edt. edp biraz daha sevilesi. koklayandan hiç orta yorum almadım ya bayıldı ya kötü dedi
                      Amouagelar arasindan ben gold derim..

Sent from my KFGIWI using Tapatalk

Yorum

Kesinlikle Afrika Olifant bu kategoride. Ben çok seven taraftayım ama sevmeyen taraf daha fazla

Yorum

• RİYAFES
                          RİYAFES Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Açılışına bayıldım, sonrası çok sıradan geldi bana.

Musc Ravageur tabiki

Ayrıca eski kafa parfümler de tam sev terket tarzı oluyorlar, yatağan mesela.. Sevmeyen adam bir fıs bile kullanamaz... Montana d homme'lardan tutun eskilerin maskülen tüm parfümleri bu listeye girebilirler..

Amouage'ların reçine ve tütsülü yapısından dolayı bir çoğu sev terket kokusu..

Lutensleri de direk terkediyorum ben genelde..

Yorum

Kemi Hayat bu tarz da diye düşünüyorum

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X