Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfümlerin En Ucuz Olduğu Ülke

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfümlerin En Ucuz Olduğu Ülke

Bu zaman kadar gidip dolaştığınız veya tanıdıklar vasıtasıyla parfüm aldırdığınız ülkeler arasında en uygun fiyatlara sahip olan ülke hangisi?

Gördüğüm kadarıyla Bulgaristan. Avrupa ülkelerinin hemen hepsinde Sırbistan Ukrayna gibi bizden cok daha ucuz yasayan ülkelerde bile parfüm gayet pahalı.

Yorum

Dubai, Litvanya, Beyaz Rusya ve Bulgaristan şu ana kadar gördüğüm en ucuz parfüm fiyatlarına sahip ülkeler

Yorum

• harunozkan89
        harunozkan89 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        hocam belli marka gruplarında mı geçerli yoksa designerların genelinde yada nişlerin genelinde gibi bi duurm mu var

Sofya'ya tren seferleri başlamış. Artık giden olursa siparişleri alır.

Yorum

Amerikadan 150 tl ye Serge lutens almıştım diğer parfümlerde gayet uygundu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
          Gördüğüm kadarıyla Bulgaristan. Avrupa ülkelerinin hemen hepsinde Sırbistan Ukrayna gibi bizden cok daha ucuz yasayan ülkelerde bile parfüm gayet pahalı.
          belli marka gruplarında mı geçerli yoksa designerların genelinde yada nişlerin genelinde gibi bi duurm mu var

Yorum

Hepsi. Fragrantica'da güvenilir olduğu söylenen enzo.bg online sitesinde Amouage opus 600 TL, Terenzi 300TL'den başlıyor. DHI 225TL vs...

Yorum

• denondj
              denondj Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Notinoyla aynı firmaymış , sanırım bellamola gibi birkaç ülkede farklı isimle takılıyorlar sitesi birebir aynı mesajı yazdıktan sonra bakayım dedim senin siteye

Notino çıkmıştı en son tüm avrupaya ucuz niş parfüm hesabı .. Viyana'daki arkadaşıma herod aldık, çok uygun bir fiyata.. Diğer parfümlerde de yer yer çok güzel fiyatlara denk geldim. Ukrayna'da parfümler pahalıydı.. Viyana pahalı bir şehir olmasına rağmen, uygun shoplara denk geldim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anigemini View Post
              Sofya'ya tren seferleri başlamış. Artık giden olursa siparişleri alır.
              Giden olursa bizimde haberimiz olsun

Yorum

Ben Polonya dan bir arkadaşım vasıtasıyla getirtmistim buraya göre %30 civarında ucuzdu.

Yorum

• harunozkan89
                  harunozkan89 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  hangi markalar ama hocam, onu da belirtirsenız faydalı olucaktır

• F.essence oud
                  F.essence oud Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Costume national soul getirtmistim hocam.Türkiye de pahalıydı bende arkadaşa orada bulabilirse getirmesini rica etmiştim.başka markalarla ilgili bilgim yok

Orjinal yazı sahibi: F.essence oud View Post
                Ben Polonya dan bir arkadaşım vasıtasıyla getirtmistim buraya göre %30 civarında ucuzdu.
                O % 30 da vergi oluyor zaten

Yorum

İşleniyor...
                X