Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kişisel Top 100 Parfüm Listem

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Bu liste bana markalar nezdinde ileride ışık tutabilir bu sebeple yorumum bulunsun

Yorum

hocam listeyi güncellemeyi unutma

Yorum

Listeyi ilk okuduğumda birkaç tane parfümü biliyordum, oldukça uzak gelen isimler ve markalar vardı, aradan geçen süre boyunca ne kadar kıymetli bir liste olduğunu öğrendim, oldukça uzun yılların birikimi

Yeni güncelleme bekliyoruz bu arada Altuğ bey

Yorum

Böyle bir liste oluşturabilmek büyük bir emek ve zaman istiyor gerçekten.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ntmm22
            ntmm22 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Birde en az 200 parfüm istiyor hocam

matrai hocam çok büyük emek harcamışsınız ne kadar minnet duysak teşekkür etsek az. Acaba listeyi güncellemeyi düşünüyormusunuz. Eminim herkes için çok makbule geçer.

Costume national Homme, pure havane çok seviyorum.Bunların yerini önce Herod sonra Naxos sonra da Arabesque aldı desek doğru bir çıkarım olur mu? Doğru değilse düzeltirseniz sevinirim ? .Birde bunların arasından en iyi sillage ve long lasting olarak seçiminiz hangisi olur? Son olarak da fiyat performans tavsiyenizi de öğrenebilirsem çok makbule geçer. Bu arada son çıkan CNH perfume versiyonunu deneyebildiniz mi?
          Son Düzenleme 2pac; 13-09-21, 03:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

Güncelleme şart hocam

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

2 yıllık pandemi, reformülasyon, finansal kriz ve ülkesel kaos sonrası yepyeni bir liste bekliyoruz, en azından ben.. ​​​​​​

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Vakit bulduğum ilk anda 👍
            İşleniyor...
            X