Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ormonde Jayne Man

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde Jayne Man

saat 23 te valizimi İstanbul atatürk hava limanı pegasusa teslim edip biniş kartımı aldım uçak bu gün 00:25 te izmire hareket etti,hırsızlık olayları istanbul bahçeşehirde çok fazla oluyor,bir kaç parfümü izmirdeki eve götüreyim orada güvende olurlar dedim,izmirde saat 01:30 adnan menderes hava limanında indim çantayı bantı bekleyip aldım fakat bana biraz hafif geldi,yorgunluktandır dedim,eve geldim çantayı açtık,harvey nichols kutusu yırtılmış ormonde jayne man kutusu açılıp içinden kullanılmamış 120ml ormonde jayne man çalınmış.Okadar beklemiştimki bu parfümü almak için nasip değilmiş,gidip tutanak tutturdum,istanbula dönüncede hava alanı polisine gidip şikayette bulunacağım,çünkü olay 1.5 saat beklediğim atatürk havalimanında oldu.Çantada bir kaç parfüm daha vardı onlara dokunulmamış.
    Yolculuk yapacak arkadaşların bilgisi olsun kıymetli parfümlerinizi eşyalarınızı çantaya koyup bagaja vermeyin sizde üzülmeyin.

Çok geçmiş olsun
    üzüntünüzü paylaşıyorum.
    Benim bir şeyim çalındığında veya kaybettiğimde sonradan hep daha güzellerine sahip oldum inşaallah sizede öyle olur.
    Sadece garçons.

Yorum

Çok geçmiş olsun, gerçekten üzücü.

Yorum

Bu tür sorunlar olması doğal ama çok üzücü maalesef. Paket ve çanta vs xray cihazlarında geçerken, kontrol eden görevliler şüpheli gördükleri paketi açıp bakabiliyorlar, bu aralar yaşanan terör olaylarından dolayı sıkı denetim var tüm hava limanlarında ayrıca (Sıvı taşıma kısıtlaması getirildi diye biliyorum 100 ml den fazlasını almıyorlar) sıvı kısıtlamasından dolayı parfümün biri çıkartmış olabilirler diyeceğim ama bunu size söylemeleri gerekir eğer olay böyle gelişti ise ama sizin yaşadığınız farklı bir durum, parfümlerim kullanılmış ve de 1 tanesi çalınmış diyorsunuz bu durumda vakit kaybetmeden şikayette bulunmanız gerekir fazla zaman kaybederseniz yaşadığınız sorunu çözmeyebilirler. Çok geçmiş olsun diyeyim tekrardan

Yorum

Bu tür sorunlar olması doğal değil,hırsızlık doğal nasıl olabilirki ? zaten yetkililer durumun anormal olduğunu belirtiyor!
          Parfümler kullanılmış demedim,paket acele yırtılarak kutu içindeki 120ml ormonde jayne man çalınmış.
          Sıvı kısıtlaması uçağa binerken yanınızda taşıdığınız zaman geçerli,belli ml kadar yanınıza alabiliyorsunuz fazlaysa eğer ozaman bagaja teslim ediyorsunuz,o çok farklı bir durum.Bizim yaşadığımız olay arka planda gerçekleştirilen hırsızlık,zaten yetkililer böyle bir durum olamayacağını belirtip soruşturma başlattıllar,burada paylaşmamdaki amaç siz parfüm sever arkadaşları bilgilendirmek,aynı durumu sizlerde yaşamayın diye,tabi aynısı sizin başınıza da gelecek bir kaide yok fakat durumun riskli olduğunu bilinsin diye bilgilendirmek istedim.
          Bakalım sonuçta nasıl bir geri dönüş olacak.
          Son Düzenleme asilx; 13-05-17, 19:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

Çok geçmiş olsun. Oldukça moral bozucu. Umarım çalan yakalanır. Benim bir uçuşta bavulum kayboldu ve bulunmadı. THY nin ödediği para sadece bavulumu bile karşılamadı. O günden beri aşağıya bavul vermemeye çalışıyorum. Verdiğimde de ucuz bir bavul veriyorum ve içine değerli birşey koymuyorum. 😡

Yorum

Gökhan hocam geçmiş olsun. Nasıl bir cesaret bu. Nasıl bir vicdansızlık!!!

Yorum

Geçmiş olsun bu tip bir olayı canlı olarak ilk defa duyuyorum. Daha önceden bir kaç kişiden böyle birşeyin olabileceğini duymuştum ama bana hurafe gibi gelmişti. Demekki gerçekten oluyormuş

Yorum

Oha diyorum, çok geçmiş olsun.. Böyle bir şey nasıl yapılabilir aklım almıyor..Çantayı açıp ambalajlı parfümü nasıl çalabiliyorlar anlayabilmiş değilim, bunun kontrolünün uçak firması ve havaalanı tarafından yapılıyor olması gerekir.. Anahtarlık olsa x-ray'den geçirmiyorsun, el bagajına 100ml üstü sıvı olunca çemkiriyorsun ama bagajından eşyaların çalınabiliyor, bu düpedüz saçmalık.. Umarım hakkınızı geri alırsınız hocam.

Yorum

Hem de ormond jane..allah tekrarını yaşatmasın

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

uğraşlar sonucunda zarar firma tarafından karşılanmıştır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asilx
                        uğraşlar sonucunda zarar firma tarafından karşılanmıştır.
                        Gozunuz aydin, gecmis olsun.

Yorum

Konuyu yeni gördüm öncelikle geçmiş olsun..malesef bizim ülkede yapılan garip kısıtlamalar ve normal gördüğümüz bi sürü anormal olaylar yüzünden kabullenisimiz herşeyi..peşini birakmamaniz çok iyi olmuş..inşallah gerekn ceza verilmistir

Yorum

İşleniyor...
                          X