Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Biten Parfüm Şişelerini Ne Yapıyorsunuz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Biten Parfüm Şişelerini Ne Yapıyorsunuz?

Dostlar merak ettiğim bir konudur...Mesala benim biten parfüm şişelerini hep arkadaşlar istiyor kimisi dekor yapıyormuş,kimiside dolum parfüm dükkanı olan arkadaşına veriyormuş...Tabiki refill şişeleri vermiyorum hermes voyage gibi mesala

Geri dönüşüme atıyorum, boş şişeleri görmek beni üzüyor

Yorum

Direkt Olarak çöpe atıyorum. Dolapta yeni yerler açmak lazım yetmiyor

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Altuğ hocam atma lütfen. Ben aklına geleyim bana gönder. Fotoğraf çekiyorum çünkü. Ve ciddi olarak ihtiyacım oluyor.

(şurda dua eden emoji var)

Halbuki ne kadar güzel değerlendirilebilirler .

- Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok iyi fikir Gerçi parfümer de uyumlu olmuş. Benim Black tourmaline şişesi bitmek üzere ona çiçek gitmez misal, içini taşlarla falan doldurmak lazım herhalde

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Vallahi Roja dove'um olsa içine o çiçeği yine koyardım. Tabi 87 kere düşündükten sonra.

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok hoş düşünülmüş.Güzel çalışma olmuş

Benim hiç bir parfüm şişem bitmedi o yüzden bilmiyorum.
      Sadece garçons.

Yorum

Eskiden biriktiriyordum evlenme arifesinde hepsini atmıştım, şimdi sadece ilginç tasarımlı şişeleri tutmak istiyorum, diğerleri yine maalesef çöp yoksa evde bize yaşıyacak alan kalmaz.
        Edıt. Çöp derken geri dönüşüm kutusuna atılıyor

Yorum

Boş Tobacco Vanillie şişesi olan varsa bana hediye etsin çok makbule geçer .
          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

Gökhan, elimde 4-5 tane siyah şeffaf olmayan şişe var ve aklımdasın ama elde bir yığın parfüm olunca kolay kolay bitmiyor şişeler, yıllar sürebilir yani...

Yorum

• guardian
              guardian Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              mete abi özelden bi çok kişiden rica ediyorum zaten çok tesekkur ederim dusuncen icin abi. bitmis olanlari bi gun alayim senden..

• Medea
              Medea Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ok. Abime şişe şişe Encre Noire almıştım, ona da söyleyeyim de atmasın bari bitenleri.

Biten şişe atılır mı yav,emektir yazıktırHa çok fazla olursa durum değişir tabi

Yorum

Bende bir tane aventus bir de green irish tweed şişesi var boş, Ankarada olup ta elden almak isteyenlere verebilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Drkener View Post
                Bende bir tane aventus bir de green irish tweed şişesi var boş, Ankarada olup ta elden almak isteyenlere verebilirim.
                Ne kadar ankaralı parfüm sever var yahu ne güzel

Yorum

Biten olmadı.

Yorum

• TME
                    TME Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    İşte bu dramdır.

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Biten olursa hani 4. günün şafağında bi' mesaj kadar uzağında olacağım sevgili Umut Kurtoğlu

Ben saklıyorum valla kıyamıyorum atmaya...arada kapaklarını açıp kokluyorum hastalık işte

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Evet hocam harvey nichols sağolsun, burnumuzu soktuk bir kere..😀

Yorum

Biten parfüm şişelerini el yapımı ürünlerin yapıldığı atölye sahibi olan bir arkadaşıma veriyorum. Parfüm şişeleri onun ellerinde yeniden hayat buluyor. Bazen bir vazo bazen de dekoratif obje olarak. Ben bile parfüm kutusundan çerçeve bile yaptım kendime. İçine de kızımın fotoğrafını koydum hatta 😊 Değerlendirmek güzel.

Yorum

İşleniyor...
                      X