Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ünlü İnsanların (Celebrity) Parfüm Markalarında Favorileriniz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ünlü İnsanların (Celebrity) Parfüm Markalarında Favorileriniz

Belli bir şöreti yakalayan ve ismi marka değerine ulaşan insanların bir süre sonra marka değeri olan isimlerinden para kazanmaya başladığı bir yöntem. Özellikle parfüm sektöründe bir hayli celebrity marka bulunuyor. Ülkemizde Tarkan ve Mustafa Sandal bir ara kendi adlarını taşıyan marka çıkartmışlardı. Futbolculardan David Beckham Cristiano Ronaldo ve Zlatan İbrahimoviç Basketbolda ise seneler öncesinde bir Micheal Jordan efsanesi vardı ve onunda kendi adını taşıyan parfümü var. Yabancı şarkıcılardan Beyonce, Kylie Minogue, Lady Gaga, Rihanna, Britney Spears, Jennifer Lopez, Justin Bieber. Oyunculardan Alein Delon, Drew Barrymore, Halle Berry, Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Antonio Banderas. Sosyete ve moda dünyasından Paris Hilton, Kim Kardashian. Adriana Karembeu, Cindy Crawford, Heidi Klum, Naomi Campbell gibi uzayıp giden listede sizin dikkatinizi çeken hangi markalar oldu?

Çok fazla celebrity tecrübem yok ama Antonio Banderas Blue çok sevdiğim bir koku.

Yorum

Jessica Simpson Fancy Nights

Yorum

Sarah Jessica Parker bir ara baya bir revaçtaydı. Erkek parfümlerinde ise Antonio Banderas şu anda bile oldukça popüler. Bir de Micheal Jordan Legend var konuşulanlardan

Yorum

Elbette Madonna Truth or Dare.
          Rihanna Rouge.
          Naomi Campbell'ın bir kokusundan övgüyle bahsedildiğini hatırlıyorum sanki ama denemedim.

Edit: Adam Levine For Women da samsara ve santal blush'a benzerliği ile dikkat çeken bir celebrity.Deneme şansım olmadı ama kör alış yapacam bu kokuyu
          Son Düzenleme murrjm; 28-04-17, 21:24. Tarafından yapıldı.

Yorum

David Beckham intimately for her ( dior Pure Poison a çok benziyor )
            Antonio Banderas blue seduction for her ( Lanvin eclat D'Arpage a çok benziyor )
            Britney Spears Fantasy
            Serah Jessica Parker Lovely ( Narciso Rodriguez for her e benziyor )
            Serah Jessica Parker Dawn ...Sevgili Dewnew sayesinde tanıdığım çok naif , huzur veren bir koku

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Madonna Truth or Dare güzel bir sümbülteber
              Rihanna Rouge 'a da katılıyorum, meyveli, süet ve paçuli kombinasyonuyla Bottega Veneta' nın tatlı bir versiyonu
              Pharrel Williams Girl; sedir, iris ve karabiberli hoş bir kombinasyon,
              Hilary Duff With Love baharatlı ve odunsu notalarıyla sıradışı bir celebrity parfümü, kremsi bir sandalağacı kullanımı belirgindi..
              ve unutmadan Paloma Picasso, 80'lerden klasik bir şipre

Yorum

Benim listem biraz uzun..
                En başarılı bulduklarım:
                Adam Levine for her (for me😍)
                Stella McCartney Stella
                Ellen Tracy Bronze
                Queen Latifah Queen ve Queen of Hearts
                Madonna Truth or Dare
                Katy Perry Meow
                Hilary Duff With Love
                Sarah Jessica Parker Lovely
                Sarah Jessica Parker NYC
                Sarah Jessica Parker Dawn
                Britney Spears In Control Curious
                Britney Spears Island Fantasy
                JLo Deseo ve Still
                Beyonce Heat Rush

Aslında elimde daha fazla var da favorilerim bunlar..
                Meow 100 ml'lik şişem bitmek üzere, ikinci yüzlüğü açacağım, çünkü o benim müzmin uyku parfümüm. Uyumadan önce yaz-kış demeden mutlaka her gece kullanıyorum çünkü vanilyası inanılmaz rahatlatıcı, zaten çoğu alan bu amaçla kullanıyor bu parfümü, rahat ve sakin bir uyku için..
                Kargodan da kör alış yaparak aldığım Jennifer Aniston Lolavie bekliyorum haftaya (bu ara sürekli Friends sezonlarını bitiriyorum da Jen'i de yad etmiş olayım dedim), notalar benlik, seveceğimi öngörebiliyorum..
                En merak ettiklerim ise Madonna Truth or Dare Naked (ToDN) ve Sarah Jessica Parker'ın Stash ve Covet'i..
                Son Düzenleme dewnew; 06-05-17, 23:39. Tarafından yapıldı.
                https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• murrjm
                  murrjm Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Madonna Truth or Dare Naked +1

Katıldıklarım;

Hillary Duff With Love+
                JLo Still +
                Queen Latifah Queen ve Queen of Hearts +
                Rihanna Rouge +

Eklemem gerekenler;

Luciano Pavarotti Donna ,
                SJP Covet ve covet bloom
                Christina Aguilera by night
                Maria Sharapova
                Paris Hilton Fairy Dust

Merak ettiklerim;

Elizabeth Taylor'ın bütün parfümleri

Yorum

2 gun once harveyde bakınırken "Cem Yılmaz" geldı, halıyle tum magaza calısanları ona odaklandı. Benı kabak gıbı bırkaktılar, adam harveyden asagı yukarı her ay bı parfum alıyormus sanırım. 3-5 bısey denedı, gercekten guzel bı koku sectı bence, farklılık hıssettıren guclu.artıst kokusu denılebılecek ınıtıo addictıve vıbratıon alıp cıktı

Yorum

Az önce n11 de denk geldim moda tasarımcısı Hakan Akkaya'nın 2 parfümü çıkmış.Extrait de Parfum ayarında 2 koku. Hakan Akkaya'nın dior homme intense'i çok sevdiğini biliyorum.Acaba Black Iris DHI'den izler taşıyor mu diye düşünmeden edemedim.

Click image for larger version  Name:	image_3652.jpg Views:	1 Size:	284.7 KB ID:	63273Click image for larger version  Name:	2222.JPG Views:	2 Size:	296.7 KB ID:	63276
                    Son Düzenleme murrjm; 09-02-18, 12:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

ünlü moda tasarımcıları demişken aklıma gelen bir kaç özel parfüm ..
                      Vivienne Westwood 'Let It Rock' (son derece başarılı bir paçuli/amber kokusu)
                      Alexander McQueen 'My Queen' ve 'Kingdom'

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dewnew View Post
                        En merak ettiklerim ise Madonna Truth or Dare Naked (ToDN) ve Sarah Jessica Parker'ın Stash ve Covet'i..
                        Sarah Jessica Parker Stash bir 'celebrity' parfümüne göre genel çizginin dışında aromatik odunsu bir koku.. sandal ağacı, hindistan cevizi ve sedirin ön planda olduğu biraz daha maskülen sayılabilecek bir unisex koku olmuş, hiç de fena değil

Yorum

JLO Glow
                          Britney Spears Fantasy
                          İkisi de çok severek kullandığım parfümler.Glow,tertemiz,sabunsu bir kokuyken,Fantasy en sevdiğim tatlı kokulardan.İkisi de çok kalıcı,harika parfümler.

Yorum

Click image for larger version

Name:	kkw.jpg
Views:	377
Size:	208.3 KB
ID:	73708

Kim Kardashian da kendi adına parfüm çıkartmış. Tabi parfümden çok şişesi konuşuluyor. Kendi instagramında bol bol reklamını yapmış. Bunları gördükten sonra Serge Lutens tabiri caizse gözümde sanatçı gibi sanatçı kalıyor.

Yorum

İşleniyor...
                            X