Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Üretimde Olup da Ulaşması Güç Olan Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Straight to Heaven Extreme, zor değil sadece coğrafi şartlar

Yorum

Tauer parfümleri, keşke büyük firmalarımız bu işe el atsa artık

Yorum

Guerlain - Mouchoir de Monsieur, Lutens - Borneo 1834

...

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

valenino uomo intense
          prada lhomme
          prada luna rossa serisi
          chanel allure homme serisi
          abercrombie ff

Yorum

Tauer parfümleri. Aslında fiyatları öyle uçuk da değil. Türkiye piyasasında heralde 50ml şişeler büyük mağazalarda 1000 TL civarında piyasaya sürülür. Eskiden distribütör vardı sonra çekildi mi ya da Tauer şirketinin bizim distribütörlerle anlaşmazlıklar sonucu kötü anıları mı oldu noldu onu da bilmiyorum ama artık gelsin diyorum şu marka bizim ülkemize.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
              Gerçekten bu kokuya nasıl ulaşabilirim?

Yorum

Valla Thiery Mugler Ultra zest dicem ama ne durumda şuan bilmiyorum. Bi ara üretimden kalktı dendi sonra hayır tekrar üretimde Pure Malt kalktı dendi. Fakat şuan bulamıyorum ürünü. Bulabileceğim bir yer bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim Bayıldığım bir yazlık parfüm çünkü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
                  Çok doğru...

Yorum

Guerlain Derby, Aramis Tuscany, Aramis JHL , Ralph Lauren Polo Sport (gençken çok kullanmıştım ) daha bir sürü var ama aklıma ilk gelenler bunlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shantaram View Post
                      Guerlain Derby, Aramis Tuscany, Aramis JHL , Ralph Lauren Polo Sport (gençken çok kullanmıştım ) daha bir sürü var ama aklıma ilk gelenler bunlar
                      Polo Blue kullandıysanız Sport'un farkı nedir ? Blue aslında oldukça sport havada bir koku.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fragranceholic View Post

Polo Blue kullandıysanız Sport'un farkı nedir ? Blue aslında oldukça sport havada bir koku.
                        Polo Blue sizde takdir edersiniz ki sucul yazlık bir parfüm ve bana oldukça metalik gelmişti.Ama sport versiyonu (1993 üretimi olan) son bahar ve kış için uygun bir parfüm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shantaram View Post

Polo Blue sizde takdir edersiniz ki sucul yazlık bir parfüm ve bana oldukça metalik gelmişti.Ama sport versiyonu (1993 üretimi olan) son bahar ve kış için uygun bir parfüm
                          Öncelikle teşekkürler yanıt için. Açıkçası ben Polo Blue Sport yazdınız sandım bir an için o yüzden kafamda ne kadar farklı olabilir sorusu canlandı. Polo Sport diye ayrı bir parfüm olduğu aklımdan çıkmış zaman içinde.

Yorum

İşleniyor...
                          X