Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüme Harcadığınız Para?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüme Harcadığınız Para?

Bu parfüm sevdasına başladığınızdan beri bu zamana kadar ne kadar para harcadınız?

takriben 60.000 TL Fazlası var eksiği yok.

Yorum

12.000 kadar da ben vermisimdir..

Yorum

100 bin +/- 20 bin civarıdır tahminim..Şu an baya 240 şişeye falan düştüm ama..Birkaç aydır cidd derecede kendimi kontrol ediyorum. Diğer türlü insan dolabı açınca sabahları bunalıma giriyor. 300 + şişedeyken sabahları 10 dk düşünüyordum dolap karşısında. Bir 100-150 arasına düşsem çok iyi de üşeniyorum o_O
        Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 25-04-17, 17:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

Abartısız söylüyorum 300 bini aşmış durumda

Yorum

• Umut Kurtoğlu
            Umut Kurtoğlu Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ya cidden normal değilsin

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Naptın ya öyle..(gözleriyuvasındanfırlamışşaşkınadamsmileyi)

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu
          100 bin +/- 20 bin civarıdır tahminim..Şu an baya 240 şişeye falan düştüm ama..Birkaç aydır cidd derecede kendimi kontrol ediyorum. Diğer türlü insan dolabı açınca sabahları bunalıma giriyor. 300 + şişedeyken sabahları 10 dk düşünüyordum dolap karşısında. Bir 100-150 arasına düşsem çok iyi de üşeniyorum o_O
          Ben de bı 10dk dusunuyorum, obsesıf oldgumu dusunuyorum

Yorum

Sıselı+dekant 30bın'den asagı degıldır

Yorum

150.000 +/- 20000 civarıdır.

Yorum

300.000 TL harcamak mantıksız geliyor 150 bine 2 daire alıp onları kiraya verip gelen her ay 2 bin lira kira ile parfüm almak daha iyi bir seçenek olabilirdi ama seçenek şimdi ben 15 binlik harcamam yerine motor alıp gezebilirdim ama yapmadım çünkü hastayım hepsi benim olsun istiyorum en çok ursa kocaman ursa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MeaCulpa View Post
                300.000 TL harcamak mantıksız geliyor 150 bine 2 daire alıp onları kiraya verip gelen her ay 2 bin lira kira ile parfüm almak daha iyi bir seçenek olabilirdi ama seçenek şimdi ben 15 binlik harcamam yerine motor alıp gezebilirdim ama yapmadım çünkü hastayım hepsi benim olsun istiyorum en çok ursa kocaman ursa
                Son derece haklısın. Harcadığım rakam şu anki şartlara göre uçuk bir rakam. Ama pişmanmıyım kesinlikle hayır. Ben sadece güzel kokayım veya illa şişeli alayımda koleksiyonumla gösteriş yapayım diye almadım. Merak ettiğim denemek istediğim parfümleri imkanım el verdikçe aldım denedim ve denemeye de devam ediyorum. Çünkü güzel veya kötü olsun her parfüm bana bir tecrübe katıyor. Kendimi geliştiriyorum. En nihayetinde zaten pahalı Ve sonu olmayan bir hobi bende bunu bilerek bu hobiye girdim. 3 yıldır parfüm konusunda bildiklerimi ve tecrübelerim bu hobiye gönül vermiş olan kişilerle paylaşmaya forum üzerinden paylaşmaya başladım. Bu süre zarfında bir çok kişinin bu hobisini en üst seviyelere çıkarmasına yardımcı oldum. 300 bin liraya 2 tane değilde belki 1 tane baş sokulabilecek bir ev alabilirdim (İzmir'de ortalama 500 600 bin civarı) ama bu hobi sayesinde tanıştığım bir çok insanı tanıyamazdım.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                  Umut Kurtoğlu Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  300 bin liraya arkadaşlık sitesi satın alırdık bırak bizimle tanışmayı

Şişeli ve dekantlar ile toplam 10.000 Tl harcama yaptım. Döviz düşene kadar para biriktirip yatırım yapmayı, daha sonra oradan geleni parfüme ayırmayı düşünüyorum. Parfüme verdiğim paraya acıdığımdan değil. Artık parfüm almıyoruz. Dolar ve Euro alıyoruz maalesef. 5 katı para vererek.

Yorum

galiba benim de 20.000 tl yi geçmiştir elleamm devede kulak tabi
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Vay be, bu işe bir süre ara vermem gerektiğini anladım.
                    Anlaşılan sonu yok bu işin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yanqoue View Post
                      Vay be, bu işe bir süre ara vermem gerektiğini anladım.
                      Anlaşılan sonu yok bu işin.
                      tabi bu şizofrene bağlamadan önceki halim
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Kabaca bir hesapla 120.000 - 150.000 aralığındadır. Nerden çıktı bu konu düşünmeden almak daha iyiydi ))

Yorum

İşleniyor...
                        X