Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nasıl parfüm alıyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Öncelikli kriter koku güzelliği. Bu konuda beni tatmin ediyorsa gözümü karartabiliyorum

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Eskiden havaalanlarında deneyip ilk anda beğendiğimi alırdım, forumdan sonra detaylı araştırma yapıp mümkünse dekantını kullandıktan sonra net karar vererek alıyorum. Alış için en önemli kriterlerim koku güzelliği ve performansı, kriterlerin ikisinide sağlaması gerekiyor yoksa sadece kokusunu beğenmem yetmiyor artık.

Yorum

Önce söylentiye bakıyorum forumda çok bahsi geçiyorsa dekant edinirim
        kör alışlarda zaten bahtımıza ne çıkarsa ama yine dekant

fragranticadan notalarına bakıpta aldığım bir çok koku olmuştur ( gardrops ve benzeri yerlerden )
        duygusal limit 50 tl kokunun kötü çıkması durumunda bile az üzülüyorum

Yorum

Bileklerime sıkıp çıkıyorum Bu şekilde bir deneyim yaptıktan sonra almak istersem dönüp alıyorum çoğu zaman aynı gün olmuyor bu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Uzun süredir kör alış yapıyorum, zaten kokla, notaları tanı ve hatırla derken epey zaman geçiyor...

Yorum

Bazen çok kez deneyip o adımı atamıyorum bazen de ilk deneme de aşık olup en kısa sürede temin ediyorum.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Nishane - Hundred Silent Ways dışında dekant olarak alıp denemeden hiçbir parfüm almadım onuda baya severek kullanıyorum iyiki almışım

Yorum

Benim için öncelik marka, sonrasinda ise kalıcılık ve silaj. Tabiki uyguna düşürmem de cabası. Gebelde forumlardan ve online sitelerden alıyorum gidip mağazadan neredeyse hiç almamışımdır. Bana aşırı pahalıya geliyor ve oradaki indirimi yakalayacağım derken satıcılarla muhatap oluyorsun ve seni geriyorlar

Yorum

İşleniyor...
                  X