Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm Alırken Sınıflandırmaya Dikkat Ediyormusunuz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfüm Alırken Sınıflandırmaya Dikkat Ediyormusunuz?

Benim kendimde fark ettiğim bir durum. Sınıflandırmaya hemen hemen hiç dikkat etmiyorum parfüm alırken. Siz parfüm alırken sınıflandırmaya dikkat ediyormusunuz?

Ediyorum Çiçeksi- Gourmand gruplara girenleri genelde dekant ediniyorum. Yorumlar benim tarzımdan çok uzaksa onu da yapmıyorum..

Yorum

Notalara biraz dikkat ettiğim söylenebilir, tamamen çiçekler başrollerdeyse ilgim düşük olabiliyor ama sınıflandırmaya pek dikkat etmiyorum.

Yorum

• vesna
        vesna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        aynen katılıyorum..

Farklı notalar hep ilgimi çekiyor siyah,sert parfümleri toplamaya çalışıyorum. Şekerli ve alkol temalı parfümlerden uzak duruyorum.
      Sadece garçons.

Yorum

İçeriğinde laboratuvar ortamında sentetik olarak elde edilmiş , doğada karşılığı olmayan kokulara karşı ilgimin iyi oldugunu söyleyemem
        Son Düzenleme Freeoud; 27-03-17, 14:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

Genelde herkesin bir sınıflandırmaya eğilimi bir seviye fazla oluyordur diye düşünüyorum. Şahsen ben, oryantal, oryantal vanilya ve oryantal baharatlı sınıflandırmalarında yer alan parfümlere özellikle dikkatlice bakanlardanım. Ama bunun dışında, kokunun şişesini görür görmez "bunun sınıfı nedir?" tarzı bir yaklaşım da sergilemiyorum tabi ki! Parfümün notalarına şöyle bir göz gezdiriyorum. Ancak çok çiçeksi kokular benim de ilgi alanımın dışında kalıyor.
          http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

Sınıflandırma ya pek dikkat etmem. Genelde yorumlara bakar ve bana göre olduğunu düşünüyorsam, önce dekant edinirim. Genelde yorumlar çok iyi olsa da, şişeli olarak kör alış yapmamaya dikkat ederim.

Yorum

Aslında bende bana ne yaşattığına bakıyorum ama uzun süre denemeden içime sinmeden alma taraftarı değilim

Yorum

İşleniyor...
              X