Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bond no:9'da en beğendiğiniz 3 koku nedir??

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bond no:9'da en beğendiğiniz 3 koku nedir??

Bond markası bıldıgınız gıbı niş kategorısınde en genıs yelpazeye parfum.cesıdıne sahıp marka, cogunu denemıs olmak ve uzun surelı test etmıs olmak cok zor..
    Bu yuzden favorı 3 kokunuzu belırtırmısınız?
    (sebeplerı ıle belırtırsenız sevınırım, ornegın: performansı acısından, ozgun olmasından vs..)

Cok az kokusu denedim ama genel beğeniye uygun yazlık olarak Shelter island fena değildi, bir de Bond amber ozel bir koku olmasa da bir ara elimden geçmişti. Radarımda olmayan bir marka😶

Yorum

Pek çok parfümünün o fiyatları kesinlikle haketmediğini düşündüğüm bir marka. Ama gerek performans gerekse de koku güzelliği bakımından ilk üçüm
      Newyork Amber
      Scent Of Peace
      Newyork Oud

Yorum

Maalesef 1 tane bile yok.

Yorum

Bond Ny Amber, Scent of Peace ve Cooper Square. Başarılı işlere imza attığı gibi saçma sapan denemeleri de olan bir marka.

Yorum

Ny Amber
            New Haarlem
            H.O.T Always

Yorum

Denediklerimin hiç birisi bana hitap etmiyor.

Yorum

Ben çokta olumsuz duygular beslemiyorum bu markaya karşı.
                Denediklerim arasında en sevdiklerim
                -Chinatown
                -Andy Warhol Success is a Job in New York
                -Andy Warhol (bu kokuyu bitmiş şişesinden bi kaç damla denemiştim hala daha kokusu burnumda unutamıyorum )
                -I Love NY For All

Bonus: I Love New York for Marriage Equality

Yorum

• harunozkan89
                  harunozkan89 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  hocam Andy Warhol'u tf-plum japona cok benzetiyolarmıs, yorumun nedir

• murrjm
                  murrjm Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bu koku piyasadayken Plum Japonais'in yerinde kuzular meliyoordu Birebir mukayese edecek kadar deneyimim olmadı ancak net hissedilen tatlı erik ve öd bu kokuda da vardı.Üretimi durduğu için boş şişesini de şirkete göndericez demişlerdi.Boş şişesini dahi satın almak istemiştim )

1-indigo(ilkbahar-yaz için ilk üçümdedir)
                2-scent of piece
                3-cooper square

tabii her görüşe saygım var ama bond yerden yere vurulacak bir marka değildir. Hatta çoğu kokusu genel beğeniye hitabeder, kalıcılığı ve yayılımı hep ortalama üstüdür😉

Yorum

• Onur
                  Onur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bond un dubai serilerinde(şu an 9 tane var sanırım) tek övgüyü hakeden kokusu benim için. Sıcak havaların kokusu olarak fresh ama bir o kadar elegant bir duruşu var. Fiyatını haketmesi konusu göreceli olsa da(ben şu anki etiket fiyatının yarısına denk getirmiştim) ben de artık uç fiyatlara almanın yanlış olduğunu düşünenlerden biri olarak o paralar verilmez derim.(ama bu parfüme özel değil hiçbirine verilmez 2000 ve üstü)

Ancak fiyat kriterini atladığınızda ve yalnızca kokuyu değerlendirdiğinizde bence 100 kişiden 99 u çok iyi bir parfümle karşı karşıya olduğunu söyleyecektir.

• harunozkan89
                  harunozkan89 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  biraz feminen gelimişti bana bilmem katılırmısın hocam

• Onur
                  Onur Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Feminen tarafa yakın olduğunu düşünmüyorum açıkcası, ama unisex kullanıma uygun.

Newyork Amber, The Scent of Peace, Dubai gold

Yorum

Bende denediklerimin arasında NY Amber’i beğendim sadece

Yorum

Musc. Sample edinmistim cok begendim ama kimsenin tercih etmedigini görüyorum. Hicbir splitte karsima cikmadi.

Yorum

Koleksiyonlarındaki parfüm sayısına göre Çok fazla kokusunu denediğim bir parfüm evi değil bond, çok etkilemiş olsaydı birşekilde denerdim o ayrı ama denediklerim arasında bleecker street scent of piece ve başta sevmediğim sonra biraz sevmeye başladğım ny amber var uzunca bir süredir bond parfüm koklamadım. Uzun bir süre daha da koklamam muhtemelen özellikle o lafayetteten sonra heves falan kalmadı

Yorum

Wall Street
                        Chez Bond
                        NY Amber

Yorum

Bleecker Street
                          NY Amber
                          Scent of Peace

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X