Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu Zamana Kadar Aldığınız En Komik Veya İlginç Tepki

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Teşekkür ederim. Çocukların dünyayı algılayışı ve ifade edişi çok güzel😏

Yorum

Tiziana Terenzi Ursa sıktım kız arkadaşımın yanına gittim 3 sene önce bana yaklaşma b*k gibi kokuyorsun demişti şimdi benimle birlikte Black Afgano,Black Oud falan kullanıyor ha Ursaya gelecek olursak o gün gözümde karardı ikimizde hala sevmiyoruz

Yorum

Zoologist Bat kullandığım gün bazı arkadaşlar ortamda garip bir koku olduğundan bahsetmişti. Tam hatırlamıyorum ama çay mı yandı acaba diye telaşlanmışlardı. Naomi Goodsir Bois d’Ascese için eşimin yeğeni sinek ilacı gibi kokuyorsun demişti.

Yorum

1 fıs Baruti Perverso sonrası arkadaşımın birkaç eşyasını taşımak için yardım etmiştim. Pek de yardımcı olamadım sanırım. Defalarca yanık koktuğumu söyledi ve insanların neden böyle kokmak istediğini sorguladı. Yardım ederken oldukça acı çektirdim gibi bir şey oldu.
          1 fıs Marlou 50 ml D'ambiguite sonrası evden atılma tehlikesi yaşamıştım. Odamda sıktığım halde evin her yerinde hissedilmişti ve kısa süreli de olsa yoğun bir gerginlik yaşandı. Bu nasıl bir parfüm ? İdrar mı bu ? Ter mi kokuyor ? Daha sonra bu parfümü tanımak için evde yalnız kaldığım zamanları tercih ettim ama yine ailem eve geldiğinde anlıyordu ve aynı sorular tekrar tekrar soruluyordu.

Yorum

Dün LM Hard Leather kullanmıştım. Arkadaşımla kontrol edilen ödevlerimizi ararken bir anda “Burası b.k kokuyor yaa” demesiyle uzaklaştım. Zaten saatlerce oturup çizim yapıyoruz bir de ona açıklama yapıp enerjimi harcayamazdım.

Yorum

Geçenlerde ambra aurea kullanmıştım, ortamda biri dedi ki; burası sanayi tipi gaz kokuyor alıyor musunuz kokuyu? yahu metan gazını anlarım, tüpgaz anlarım, likit gaz anlarım da sanayi tipi gaz nedir?

Yorum

Bugün derse gitmeden önce Papillon Dryad kullandım. Hoca sınıfa gelip direkt derse başlamak yerine birkaç kez sınıfta tur atıp “Burası hacı misi kokuyor ya. Kötü değil ama hacı misi resmen” diyip derse başladı. Bir de burnu kaşındı oldukça. Rahatsız olduğu için erken bıraktı sanırım. Diğer hafta Salome sıkıp gideyim. Bakalım dayak yer miyim ?

Yorum

+Abi bu ne ya ?
                  - Neymiş o ?
                  -+At gibi kokuyorsun
                  - Teşekkürler URSA
                  yani şimdi ben miyim suçlu ursa sıktıktan yarım saat sonra denk gelmemiz bir yarım saat daha bekleseydi keşke

Yorum

" Kıyafetlerim sen kokuyor. "

Güzel bi' arkadaş toplantısı sonunda vedalaşmak için sarıldığım bi' kız arkadaşımdan ertesi gün gelen mesaj.

(: Kahvaltı ederken çat diye bu mesaj biraz ilginç oldu.. Baya çatal zeytinde kaldım bi' an.

Parfüm : Estee Lauder - Amber Mystique

- Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

• İbrahim20
                    İbrahim20 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tesadüfe bak , aynı mesaj bana da gelmişti
                    Parfüm : Tom Ford Noir EDP

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    İbrahim20 Noir EDP yani! Doğru zamanda kullanıldığında her şeyi herkesi birbirine düşürebilir o mikrop, dikkat etmek lazım.

İki kere deri uzun ceket üstüne iki fıs Amouage Journey sıkmıştım.İkisinde de aynı arkadaş burada köpek idrarı gibi bir şey kokuyor demişti.Bir de arada gün olunca iki olay arasında.Bize dönüp bak alıyor musunuz kokuyu yine idrar kokuyor demişti.

Yorum

İşleniyor...
                  X