Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Serge Lutens- Gold Colleciton

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Serge Lutens- Gold Colleciton

http://en.sergelutens.com/purchase/section-d-or.html

Böyle de bir şey varmış ben daha önce farketmemiştim. Harvey Nichols ün ig sayfasında denk geldim. Üstte linkteki fiyatları bile uçuk kaçık duruyor.. Deneyen gören fikri olan ? : )

Onur hocam seni bu sayfa altına alalım sen denemiştin bunları. Birde ibrhm var deneyen

Yorum

Medea Mete Abi de denemisti diye hatirliyorum. Cannibale denemistim ve Ambre Sultan'ın HD hali gibi gelmişti ama fiyatlari cok uçuk. Luca Turin reyiz de bu parfümlerin fiyatını görünce tasi tarağı toplayıp, Ege'de bir köye yerleşmeye karar vermişti yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum

• olfactorynerve
        olfactorynerve Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Turin hep hayallerimizi yaşıyor

aslında bu seriyi Roje Dove fiyatları ile kıyaslayınca daha uygun gibi ama onlar kadar kaliteli midir bilemem

Yorum

makyajtrendi sitesinde görüp 260 TL'ye satılıyor zannetmiştim sonra 2600 olduğunu anladım

Yorum

matrai hocam evet bende L'Haleine des Dieux hariç diğerleri var. Sana da daha önce bahsettiğim gibi bana göre hepsi bir sanat eseri. Koku güzelliği olarak benim için bir adım önde olanlar Sidi Bel Abbes-Cannibale ve L'incendiaire üçlüsü. Maalesef bende koku tanımlama ve anlatım becerisi çok zayıf o nedenle detay yapamıyorum😊 Bence her parfümseverin en azından bir kez deneyimlemesi gereken bir seri. Her deneyişte de farklı detaylar keşfedebileceği noktalar bulacağına da eminim.

Yorum

katkılar için çok teşekkür ederim, en kısa zamanda dekant listelerine düşer umarım diyecektim ki hesaplayınca 1ml si 40-50 tl ye geliyor , düşmez bu

Yorum

Harvey Nichols'a ilk geldiği dönem, ayrı ayrı günlerde, L'Incendiaire, Sidi Bel Abbes, Cannibale ve son olarak da L'Haleine des Dieux'yü kullanmıştım. Hepsi kalite olarak üst seviye ve koku güzelliği olarak da belli bir seviyeyi yakalayan parfümler ancak ortada, tıpkı Roja Dove'da olduğu gibi fiyat etiketlerinin karşılığı olacak bir sonuç olduğunu düşünmüyorum. Alıştığım kendine özgü Serge Lutens çizgisinin dışında, daha Arap pazarına dönük bir tarzı benimsemiş parfümler. Büyük beklentiyle ilk denediğim L'Incendiaire'de, birçok parfümde karşımıza çıkan kıvamlı bir odunsu amber ve tütsüyü öd veya öde benzer bir acımtırak odunsulukla beraber bulunca biraz hayal kırıklığına uğramıştım. Kompozisyon, yaratıcılık, vs gibi unsurlardan çok bazı başka markaların da yaptığı gibi belli bir pastadan pay kapmak için yapılmış hissi vermişti bana. Bu seriye vakit ve para harcamak yerine Serge Lutens'in normal serisine odaklanmak daha akıllıca geliyor bana.

Yorum

• olfactorynerve
                olfactorynerve Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                çokça teşekkür ederim hocam , güzelce özetlemişsiniz niş de olsa kapitalizmin etkisinden kurtulamıyor anlaşılan markalar

Arkadaslar cherguide degısen sıse versıyonları var sanırım, tam vakıf degılım konuya, koku da mı reformule oldu yoksa?
              Ayrıca asagıdakı gordgnuz resımlerde de, bırınde serge lutens altta yazıyor dıgerınde ustte, bırın parıs yazanın ustunde tek sımge var bırınde 3 sımge fln
              Hangı sıse gorunumu eskı versıyon, merak edıyorum, lutfen bılgılendırırmısınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: harunozkan89 View Post
                Arkadaslar cherguide degısen sıse versıyonları var sanırım, tam vakıf degılım konuya, koku da mı reformule oldu yoksa?
                Ayrıca asagıdakı gordgnuz resımlerde de, bırınde serge lutens altta yazıyor dıgerınde ustte, bırın parıs yazanın ustunde tek sımge var bırınde 3 sımge fln
                Hangı sıse gorunumu eskı versıyon, merak edıyorum, lutfen bılgılendırırmısınız?

2.tasarım eski versiyonmuş. 2010'dan bu yana ilk tasarım kullanılıyor deniyor. Linki bıraktım, detaylı incelersin hocam.

Ek not: Bendeki şişe de 1 senelik yaklaşık, o da ilk tasarım şeklinde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cornelius

2.tasarım eski versiyonmuş. 2010'dan bu yana ilk tasarım kullanılıyor deniyor. Linki bıraktım, detaylı incelersin hocam.

Ek not: Bendeki şişe de 1 senelik yaklaşık, o da ilk tasarım şeklinde.
                  Cok tskler

Yorum

İşleniyor...
                  X