Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

bond amber ve tepkileri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bond amber ve tepkileri

şahsen bond amberi çok seviyorum kokusu muazzam lakin çevremdekiler özellikle iş yerindeki arkadaşlarım nedense burun bükerek ne kokuyor diyorlar acaba bendemi sorun var yoksa onlardamı epey can sıkıcı olmaya başladı çünkü

Dozajlamayı düşürün isterseniz çünkü oldukça güçlü bir koku ben performansı çok sevdiğim halde beni boğmuştu nefesimi kesti

Yorum

3 fıs ama 1mi yapalım 2 mi

Yorum

Parfüm kullanan insanlarımızın %70 i sadece güzel kokan deodorant. %25 i açık acqua di gio kullanan kesim olduğundan. Bond amber den aldığınız tepki çok normal. Parfümü kendiniz için kullanın dışardan gelen tepkilere bakarsak parfüm kullanamayız çünkü.

Yorum

Ben alışamadım bu kokuya..sanırım milletin tepkisi de bu bağlamda..güçlü bi koku..

Yorum

haklısınız altug hocam ama yinede bir baskı oluşuyor insanın üstünde gerçi axe parfüme harika diyen dior hommeye ıyy diyen milletiz

Yorum

bence kesinlikle 1 ya da 2 fis kiyafet alti kullanilmasi gereken bir parfum

Yorum

Kokuyu soğuk ve esintili havalarda kullanılmasının daha iyi sonuçlar verebileceğini düşünüyorum zamanlamayı ve mekanı iyi ayarlarsanız sıkıntı olmaz Çok etkili bir koku çalıştığınız yer kapalı ofis tarzı bir yer ise 2 fıs yeterli olur.

Yorum

Gül ve oud notasının olduğu parfümlere hep bir hacı arap damgası vuruyo millet o yüzden olmalı. Ki bence o kadar ayarında kullanılmışki gül ve oud sevmeyen biri bile kullanır.

Yorum

Dekantını aldım sonra kurtulmak için çernobile götürüp attım) Tabi betonlanacak orda da...Belki 60 yaşında barışırız belli mi olur

Yorum

Ben sahsen kısın ve esıntılı bahar aylarında yalnızca kabanıma 4-5 fıs sıkarak kullanıyorum, pufur pufur esıyor tam.ayarında

Yorum

Dede gibi kokuyor diyenleri de duydum ben

Yorum

bir süre kullandıktan sonra sıkıyor kesinlikle. bana hep tekdüze geliyor bond amber ve performansı dışında pek bi olayı yok.

Yorum

Decant olsun siseli olsun kullandığım niş markalardan hiçbirini begendirtemedim maalesef çevreme, bazen diyorum ki acaba bizim bilincaltimiza bu parfümler niş olduğu için güzel mi geliyor diyorum, ancak yok yani aradaki kaliteyi anlamak için biraz sanatçı bir buruna sahip olmak lazım,

hadi gel köyümüze geri dönelim temalı bir köy manzarası tablosuyla edvard munch'in çığlık isimli tablosunu kıyaslamak gibi bir şey

Yorum

anlamayana anlatmak zor hocam

Yorum

İşleniyor...
                              X