Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford Nereye Doğru Gidiyor?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Nereye Doğru Gidiyor?

Aslında Tom Ford markası biz parfüm severlerin çoğunun gönlünde yer edinmiş bir marka ilk önce Black Orchid ile başlayan furya daha sonradan Private Blend serisinin devreye girmesiyle Tobacco Vanille, Tuscan Leather, Noir De Noir gibi daha şimdiden kültleşmiş parfümlerle gücüne güç katmıştı. Fakat son 1-2 senedir marka yerinde sayıyor ve çıkarttığı parfümlerin hemen hemen hepsisıradan ve özelliksiz parfümler. Ne olduda piyasaya bu kadar yön veren marka bir anda bu kadar düştü?

Ben hala Tom ford'un ELCA'dan ayrılacağı günün hayaliyle yaşıyorum

Yorum

Hakkaten Estee Lauder'la anlaştığından beri hem signature hem private collection parfümlerinin hepsinin kalitesi düştü. Yeni çalışmalarda iç açıcı değil.

Nerede eski Black Orchid, nerede eski Tobacco Vanille, nerede eski Tuscan Leather. Hepsi derinliğini ve yoğunluğu yitirdi.

Yorum

Kolonya dan bozma Parfümlere de aynı parayı istiyor ya komik

Yorum

• Burakkk
          Burakkk Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Neroli Portofino tam bir kolonya mesela.

• erdembaba
          erdembaba Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynen Burak hocam..neyse rekabet piyasasi cortlatir

Memleket nereye gidiyor konusu kafamı daha çok meşgul ettiği için Tom Ford'un nereye gittiğiyle fazla ilgilenemedim, kusuruma bakmasın, şahsıyla ilgili değil Ayrıca nereye giderse gitsin, bir iki parfümü dışında üzerinde çok durulacak bir yanı olmadı benim için.

Yorum

İşleniyor...
        X