Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Yves Rocher deki Rose Oud yarı fiyatına düşünce dayanamadım.
    Ücretsiz kargo olsun diye yazın deneyip sevdiğim freş mandalina kokusunu da ekledim

Click image for larger version

Name:	Adsız.jpg
Views:	208
Size:	193.8 KB
ID:	2879

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ahh ah.. kapitalizm agina dusurmus seni de :/

• Paranoid Android
      Paranoid Android Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kurtar beni üstad Elektroşok uygulayabilirsin örneğin başka türlü kurtulamıycaz belli

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bilmiyorum bizi ne kurtarir. Bi AdP de ben kaptim dun cunku :F

Parfümle ilgisi yok ama tuhaflığı yazmadan edemedim. Bu aralar parfüm almaktan uzağım ve evle ilgili bir yığın yenileme, düzenleme falan yapıyorum. İnternetten birçok irili ufaklı ürün bakıyorum, bazılarını favorilere ekliyorum, bazılarını alıyorum, beğenmezsem iade ediyorum falan filan. Az önce n11'den bi mesaj geldi, favorilerinize eklediğiniz ürünü artık daha çok seveceksiniz çünkü indirim geldi, bu fırsatı kaçırmayın demişler. Hangi ürünmüş, kaça inmiş diye bakayım dedim. Ürünün indirimden önceki fiyatı 79,99 TL. İndirim sonrası fiyat 79,95 TL olmuş

Yorum

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bir tane alana ikincisi aynı fiyata şeklinde bi kampanya mesajı bekliyorum almak için

• NeroBianco
      NeroBianco Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      % 0,5 indirim gelmiş. kıymetini bil hocam

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      o bile değil... zor hesapladım, tam olarak % 0,05

Orjinal yazı sahibi: Medea
    Parfümle ilgisi yok ama tuhaflığı yazmadan edemedim. Bu aralar parfüm almaktan uzağım ve evle ilgili bir yığın yenileme, düzenleme falan yapıyorum. İnternetten birçok irili ufaklı ürün bakıyorum, bazılarını favorilere ekliyorum, bazılarını alıyorum, beğenmezsem iade ediyorum falan filan. Az önce n11'den bi mesaj geldi, favorilerinize eklediğiniz ürünü artık daha çok seveceksiniz çünkü indirim geldi, bu fırsatı kaçırmayın demişler. Hangi ürünmüş, kaça inmiş diye bakayım dedim. Ürünün indirimden önceki fiyatı 79,99 TL. İndirim sonrası fiyat 79,95 TL olmuş
    Mete hocam kaçımasaydın indirimi bu indirim bir daha gelmez 😂

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

bu konu nadir takip ettiğim konulardan.zayıf noktam burası galiba dayanamıyorum

Yorum

Bu başlık kapatılsın bence.
        Ya da ismi değişsin Ocaklara İncir Dikme başlığı olsun .

Yorum

Ne kadar saçma ithal ürün rejimi devlet nereden para alacağını şaşırdı iyice zaten yeterince kdv ve ötv alıyor. 50 kuruşa alıp içtiğimiz suyun 1 TL atık su vergisi verip geri atıyoruz yani bu ne demek oluyor belirteyim hissetmeden sessizce bir verip çok alınıyor. Yazık

Yorum

Ne olursa olsun bu basligi seviyorum, kampanyalardan haberdar olmak hosuma gidiyor.

Yorum

Sevilmicek bi başlık değil ama malum adam akıllı indirimler yok ülkede

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Bir süre de gelmeyecek gibi.. Kur ayarlaması yapılıyor sanırım şu sıralar...

Yorum

Güncel fiyatlar sevgililer gününde belli olmuş olur.

Yorum

Bülent abide 365 gün indirim var

Yorum

Roosmann mağzalarında çok güzel indirimler var ana akım parfümleri çok güzel fiyatlara alabilirsiniz bilginiz olsun.
                      kokorico piyasadan kaldırıldı diye 300 liralara satılıyor 119 liraydı en kaliteli parfüm tom ford noir di. Diğerleri jpg tarzı parfümler.
                      Sadece garçons.

Yorum

Name:	
Views:	0
Size:	37.2 KB
ID:	11719 İndirimle beraber sevenleri kaçırmasın bu fiyata bu güzelliği
                        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Bahoo
                          Bahoo Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ne demek faydası olduysa ne mutlu. Gelince yorum yaparsınız parfüm hakkında firma ile ilgili bir kanı oluşmuş olur .

n11 tuna parfumeride AJMAL ürünlerinde indirim var. Acaba Ajmal marka parfum kullanan oldu mu? yorum yapabilirseniz sevinirim..

Yorum

• Freeoud
                          Freeoud Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Amber wood ve Amber musc denemiştim.güzel kokulardı .İmkan varsa beymen de standı var ve markanın diğer kokularıda var .İmkanınız varsa bir deneyin derim .Beymen de ki yetkili bu ikisini göstermişti bana .Ajmalın kendi sitesinde(yurtdışı) Amber wood 500 AED:510 TL Amber musc: 350 AED : 357 TL

N11'de UzayExclusive dahil bir çok mağazada %14 'e ek olarak +%11 indirim var güzel fırsat bence

Name:	Ekran Alıntısı.JPG
Views:	178
Size:	192.2 KB
ID:	11784
                        Son Düzenleme Pink Floyd; 02-02-17, 21:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                        X