Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfüm İndirim ve Fırsatlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• N11 platformunda tüm kozmetik/bakım/parfüm ürünlerinde 100 tl ve üzeri alışverişe 15 tl anında indirim kampanyası var. İlgilenenlere duyrulur...

Yorum

• Jil Sander Man alarak değerlendirdim. Parfüm merakımın en başından beri merak ettiğim bir kokuydu denedim beğendim

Yorum

• Arkadaşlar zubizuya üye olup, n11 için kod alırsanız,
        bu kod ile n11de 250tl üzerine anında 50tl indirim mevcut

https://zubizu.com/detail?id=14158&type=3n11.com Kozmetik Ürünleri

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ibrahim254 View Post
          Arkadaşlar zubizuya üye olup, n11 için kod alırsanız,
          bu kod ile n11de 250tl üzerine anında 50tl indirim mevcut

https://zubizu.com/detail?id=14158&type=3n11.com Kozmetik Ürünleri
          Not:

bu indirimi farklı mağazalardan alacağınız birden çok parfümde birleştirip kullanabilirsiniz. Tek parfüm tek mağaza diye şart yok, toplam 250tl i geçsin yeterli. Ben 2 parfüm aldım iki farklı satıcıdan

Yorum

• beymen.com'da kozmetik alışverişlerinde hopililere %20 indirim var.
            Frederic Malle dahil değil :-)

Yorum

• Makyajtrendi’nde elde kalan 50ml’lik Serge Lutens’lere indirim yapılmış.

Yorum

• Boyner'de Givenchy Zegna Polo gibi bircok parfumde %50 indirim var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• AMOUAGE Epic Woman ve bir kaç güzel parfüm isteyen varsa uygun fiyata satılıyor. Link ----- https://ihaleavm.sahibinden.com/parf...ing=price_desc

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bu site, Hava alanlarında unutulan eşyaların ihale yoluyla alıp, sahibinden.com sitesinde satış yapan bir yer. Daha önce de alış verişim oldu, Hiçbir sıkıntı yaşamadım hocam. Parfüm orijinal idi. Anlayacağınız Parfüm alıp satan bir yer değil. Hemen her türlü eşya bulabilirsiniz. Arada bir takip etmek gerekir.

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Orası öyle ama yapacak bir şey yok. İllaki birine gidecek o satılanlar, ama parfüm ama diğer eşya vb.

• Arkadaşlar kokuyu kullanan var mı? Bana fiyat çok uygun göründü.. begenecegimden emin olsam direk alcam 🤔
                Giorgio Armani Code Profumo Edp 60 Ml+15Ml+75Ml Shower Gel Erkek Parfüm Set

Son Düzenleme remy; 21-08-18, 09:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ibrahim254
                  ibrahim254 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sonuna ,l, harfi koyun linkin açılmıyor yoksa bu site orjinal satıyor mu emin değilim hiç alışverişi yapmadım ama olumsuz yorumlar duymuştum. Yapan arkadaşlar yardımcı olur

• Burakkk
                  Burakkk Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam bubblegum dedikleri tarz şekerli bir parfüm. Uzun süreli kullanımda bayar. JPG ultramale tarzı bir parfüm.

• Kardeşim o siteden almayın. Elektronik te satış sonrası çokca şikayet alıyor.. Parfümü soracak olursanız, ben de var. Genel beğeniye uygun, oldukça tatlı bir koku. Code da kullandım code daha iyyidi.

Yorum

• n11'de UzayExclusive %20 indirim yapmış durumda. Avantajlı parfümler var tabi ama eski fiyatları da beklemek manasız tabi ki.

Yorum

• Simdi benim anlamadigim su tamm doviz kurundan dolayi zam yapiyorlar kendilerini korumak icin. Armaftan ornek vereyim uzay 280e satiyordu suan 440 yani %50den fazla zam koymus ayni urun dubaide mevcut doviz kurunun artisina gore 40 lira oynamis. Burda 160 lira tam 4 kati. Yorumsuz.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• matrai
                      matrai Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      300 TL ye satılıyorken de 4 katıydı yani katlarda bir değişiklik yok. Ama bu 4 katı olmasının nedeni aslında AB dışı ülkelerden ithalata uygulanan fahiş gümrük vergisi oranları. Bu nedenle sadece ABD veya herhangi bir AB dışı ülkede üretilen kozmetik ürünlerini Türkiye'de bulmak bir hayli zor.

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Gümrük vergisi ve ötv ler hakkında tam birkaç kelime yazacaktım ki sen paylaşmışsın.. +1 de benden o zaman..

• Orjinal yazı sahibi: emroztrk View Post
                    Simdi benim anlamadigim su tamm doviz kurundan dolayi zam yapiyorlar kendilerini korumak icin. Armaftan ornek vereyim uzay 280e satiyordu suan 440 yani %50den fazla zam koymus ayni urun dubaide mevcut doviz kurunun artisina gore 40 lira oynamis. Burda 160 lira tam 4 kati. Yorumsuz.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler a dan z ye her şeye zam gelmiş. Sadece parfüm değil ama dediğin gibi dolardaki artış ile paralel değil ekstra zamlar da gelmiş. Uzay icin demiyorum ama bu dolar kurundaki artışı çıkarcılar fırsatçılar çok iyi kullandı. Üstüne ekstra zamlar yerleştirdiler

Yorum

• Kozmetikteki dolar kuru 7,50 tl den sabitlenmiş arkadaşlar o yüzden fiyatlar böyle. Yukarıdan sabitlenmesinin sebebi her 10 krş luk kur artışında zam yapmamak için böyle yapılıyormuş.
                      estefanyen

Yorum

• Click image for larger version  Name:	dsfdsfdsfsd.JPG Views:	1 Size:	81.8 KB ID:	90142

Boynerde son 1 adet yarı fiyatına. Düşünen varsa kaçırmasın.
                        Bir kaç üründe daha %50 indirim mevcut.Sonrasında %40-%30 diye düşerek devam ediyor

Yorum

İşleniyor...
                        X