Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İstanbul'da Sahte Parfüm Operasyonu

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İstanbul'da Sahte Parfüm Operasyonu

Aman dikkat! Özellikle parfüm forumlarını yeni yeni takip etmeye başlayan arkadaşlara sesleniyorum. Bu forumları, platformları bilgi amaçlı kullanıp, 30-40-50 liralara orjinal ya da tester parfüm sahibi olma hayali ile bunların tuzağına düşmeyin. Bilhassa sahibinden.com üzerinden satış yapan birkaç dükkan var. Bunlar aile boyu dolandırıcılık şirketi kurmuşlar ve şöyle orjinal böyle orjinal deyip sizi kandırabilirler. İnanmayın! Sağlığınızla oynamayın!

http://www.milliyet.com.tr/istanbul-...undem-2409816/

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
    Aman dikkat! Özellikle parfüm forumlarını yeni yeni takip etmeye başlayan arkadaşlara sesleniyorum. Bu forumları, platformları bilgi amaçlı kullanıp, 30-40-50 liralara orjinal ya da tester parfüm sahibi olma hayali ile bunların tuzağına düşmeyin. Bilhassa sahibinden.com üzerinden satış yapan birkaç dükkan var. Bunlar aile boyu dolandırıcılık şirketi kurmuşlar ve şöyle orjinal böyle orjinal deyip sizi kandırabilirler. İnanmayın! Sağlığınızla oynamayın!

http://www.milliyet.com.tr/istanbul-...undem-2409816/

Valla Mustafa hocam sen yayınlamasan ben yayınlayacaktım. 500.000 $ değerinde sahte parfüm ele geçirildi.

http://www.haberler.com/istanbul-da-...347727-haberi/

Yorum

fahrenheitlar gucciler havada uçuşuyor. Kime inanıp kime güveneceğimizi şaşırdık.

Yorum

Gecen ay 5 milyonluk parfum goturduler yenibosnada. Bugunlerde de bahcelievler sanirim depo yerleri. Inanilmaz sekilde kutusuna kadar yapiyorlar. Bildigin fabrika gibi calisiyorlar. Ben bir cok satis sitesine de verdiklerini dusunuyorum isin acigi. Bu kadar parfumu eritmek icin her yolu deneyceklerdir. Bazi ongorulerim daha var fakat kimseyi zan altinda birakmayalim simdi..

Yorum

Nası öngörüler hocam? Paylaşın bizimle

Yorum

olaya bak arkadaş adamlar her şeyini taklit etmişler. kime güveneceğiz biz

Yorum

Kutular vs tamam da Batch'i filan nasıl hallediyorlar?Edebilirler mi?

Yorum

• Optuna
                Optuna Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Batch dedigimiz kodlar tamamen sıralama sistemiyle belirleniyor ve su an halihazırda tum parfumlerin batch matematigi ortada. Yani batch sistemlerini checkcosmetic gibi sitelerde acikca anlatıyorlar. Gelisiguzel rakam girerek ve tum parfumlere de aynı kodu girerek batch konusunu cozmeleri cok basit. Batch dikkate alinacak bir konu degil orjinallik acısından. Mesela sahte tom fordların tamamında A53 yazıyordu sanırım, yurtdisindaki sahte parfumler de dahil

Tom Ford Chocolate'lara yazık olmuş

Yorum

İnstagramda bir sürü tester parfüm satan hesap var ünlülerle fotolar filan çekiyorlar. Onlar ne iş

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  bi tane var ya xparfümeri mi ne değişik gerçekten. ne olduğunu çözemediğim bir ton yer, isim, marka var...

Geçen Perşembe bizim burada kurulan bir pazara gittiğimde, Bond No.9'ların bir sahtesinin üretildiğini gördüğümde şok oldum.

Yorum

İşleniyor...
                X