Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Garuda jul et mad

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Garuda jul et mad

Arkadaslar garuda'yı bı kokuyacom benzetıyorum ama.cıkaramadım.bı turlu, sızın fıkrınızı kullananlarınıza soryaım dedm. Sızce en cok neye benzıyo
    Ve kullananların koku.hakkındakı yorumunu almak ısterım.

laudano nero

Yorum

Neroyu hıc dusunmemıstım

Yorum

ben carner cuirs e benzetmiştim. onun epey bi oturmuş hali gibi gelmişti.

Yorum

Ben koku oturana kadar uzun bı sure paculıyı baskın hıssedıyorum, en son amber ve vanılyayı alıyorum..
          Oud ve rom u alamıyorum.sahsen

Yorum

Bugün denedim bu kokuyu. Kesinlikle değişim gösteren derin bir koku. Black Afgano’dan daha detaylı ve hoş bir parfüm olmuş. Şans verilmeli

Yorum

Parfümün benim icin tek dezavantajı ilk yarım saat devam eden keskin kimyon kokusu, kalan kısım bence şahane. Amber tatlı değil, animalik değil. Daha kuru ve kaliteli geliyor bana. Bu yüzden amber sevmeme rağmen çok hoşuma gitmişti. Ben Nişhane Munegu ile Garuda'yı biraz birbirlerine benzetmiştim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Meursault
                Parfümün benim icin tek dezavantajı ilk yarım saat devam eden keskin kimyon kokusu, kalan kısım bence şahane. Amber tatlı değil, animalik değil. Daha kuru ve kaliteli geliyor bana. Bu yüzden amber sevmeme rağmen çok hoşuma gitmişti. Ben Nişhane Munegu ile Garuda'yı biraz birbirlerine benzetmiştim.

Kimyon varsa hele bir de keskin demişsin başkan off hiç tarzım değil. Ben kimyonlu yemekleri bile yemeyen biri olarak muhtemelen sevmem. Halbuse ki çok merak ettiğim bir kokuydu hayallerimi yıktın bunun vebalini nasıl ödeyeceksin

Yorum

Ursa gibi başladı. Black Afgano gibi devam etti. Sonları da çok başarılı bence ve biraz daha orjinal. En baskın nota ud ama sıkıcı bir ud değil amber,vanilya ve romun da ciddi katkısı var kokuya

Yorum

Ben oldukça sevmiştim Garuda'yı. Takip etmesi oldukça keyifli, sıcak bir kompozisyon. Sıradan bir iş değil. Şimdilik şişeli almayı düşünmeyişimin nedeni elimde nitelikli amber parfümlerinin sayısının fazla olması ama kendine özgü detayları nedeniyle de aklımın bir köşesinde duruyor Garuda.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: herobabyfb
                      Kimyon varsa hele bir de keskin demişsin başkan off hiç tarzım değil. Ben kimyonlu yemekleri bile yemeyen biri olarak muhtemelen sevmem. Halbuse ki çok merak ettiğim bir kokuydu hayallerimi yıktın bunun vebalini nasıl ödeyeceksin
                      Kimyon kokoreçte güzel, şırdanda güzel ama parfümde ben de sevemedim. Keskin olunca kalan notaları bastırıyor.

Yorum

İşleniyor...
                      X