Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Creed mi? Xerjoff mu?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Pek karşılaştırmayı bağdaştıramasamda benim için daha fazla deneyımleme deneyımımın olması açısından Creed dıyorum..

Yorum

Xerjoff bana daha yakın şeyler üretiyor. Çok kolay karar veremedim ama Xerjoff.

Yorum

Creed fazla üretken bir parfümevi değildir. Eski tasarımları Creed Aventus (orjinal tasarımdır) ve GIT (aslında bu tasarımın Davidoff Cool Water tasarımcısı Pierre Bourdon'un Oliver Creed ile yakın arkadaş olmaları sebebiyle GIT tasarımı için ilham verdiği noktasında dedikodular vardır) ile yoluna devam etmektedir. Çiçeksi ve meyvemsi tarzda parfümleriyle iddialı olan Creed ile çok farklı değişik zevklere uygun Xerjoff parfümleri ile arasında bana göre karşılaştırma yapıldığında Xerjoff öne geçmektedir.
        PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

İki markanın da çok çok güzel işleri var.. Ben zor bir tercihle Creed dedim. Creed bana göre şıklık/zariflif kısaca elegantlığıyla(koku güzelliği olarak değil, koku tarzı olarak) burun farkıyla öne çıkıyor.
          estefanyen

Yorum

Xerjoff çok fazla deneyimleyemedim ama (1-2 parfüm), yine de Creed diyorum.. Fıs fıs üzerine fıslat çık kafan rahat her türlü Creed'le, hem sen beğen hem herkes beğensin.. Daha minimal mis gibi parfümler...İki firmanın da fiyatlandırmasını çok abartılı bulduğumu da özellikle belirtmek isterim.

Yorum

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	147.7 KB
ID:	43965

Yorum

• protectedsugar
                protectedsugar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aslında bir anket iyi olur bu konuda :-)

O ki şiir kıskandıran casamorati ,açık ara xerjoff 😄

Yorum

Xerjoff
                Son Düzenleme Azzura; 15-08-19, 02:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

Tarihi başarılarını süreklilik arzeden uzun soluklu kokularını , geniş ürün gamını düşünürsek aynı kefeye koymak mümkün bile degil Xerjof ile . Lakin çok basit bi niş marka ile kıyaslandıgındada Creed ve xerjof yaratıcılık anlamında genel begeninin üstüne çıkan kokuları yok.
                  ( Creed eski klasikleri hariç ) günümüzdeki kokularına baktıgımızda ise Xerjofun kokularının daha performanslı ve kaliteli oldugnu düşünüyorum . Tarihi bikenara bırakıp bugüne bakarsam Xerjof .
                  Ama Gıt , bdp , Orijinal vetiver gibi kokuları düşününce Creed diyorum .
                  Oyumda Creed .

Yorum

Xerjoff tabi ki

Yorum

biraz agresif olucak ama creed le xerjoff u karşılaştırmak xerjoff a hakaret olur.

Yorum

Tabi ki Açık ara Xerjoff önde

Yorum

• imanpower
                          imanpower Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          aklin yolu bir diyorsun

Royal Mayfair e ayıp olacak ama 40 Knots ve Zefiro hatrına Xerjoff dedim.

Yorum

Ben de Xerjoff diyorum.

Yorum

Creed

Yorum

İşleniyor...
                            X