Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bir Projem Var Düşünceleriniz Nedir.

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bir Projem Var Düşünceleriniz Nedir.

Merhaba parfüm sever ahbaplar ,

Bir proje oluşturmak istiyorum ve sizlerin de görüşlerini ve bilgisini almak istiyorum.

Türkiye'de parfümlere olan ilgi daha yeni yeni tırmanmaya başlarken parfumhobisi gibi 1-2 forum sitesinde başka kullanıcıların ilgisini çeken bir site yok. İnsanlar sadece tiktok reelslerinden yola çıkarak parfümler hakkında bilgi endinmeye çalışıyor.

Forum siteleri güzel fakat yetersiz geliyor bana daha doğrusu çok ciddi geliyor. Yeni kullanıcılar için çok resmiyet uyandırıyor.

Ben diyorum ki bi proje başlatalım , ilk kepçeyi vurmaya hazırım. Viral siteler gibi bir site yapalım. İçerisinde bir parfümün fragrantica gibi bilgisini bulunduran bölümü olsun , onedio gibi testlerle insanları eğlendirerek hangi parfümleri seçeceğine yönlendirecek testler olsun. viral site gibi eğlenceli olsun insanları içine çeksin ardından foruma bağlansın istiyorum.

Türkiye bu konuda çok geride bir şeyler yapmamız lazım diyorum. Ne diyorsunuz bu konuda. Sadece ben mi böyle düşünüyorum düşüncelerinizi bekliyorum .
İşleniyor...
X